Moje Kreacje

Moja kreacja:
*

*

 1. Dobranie kryształu osobistego dla jednej osoby.

  Dobranie kilku podstawowych kryształów wzmacnia te cechy w nas, które chcemy obecnie rozpędzić. Klarują myśli i decyzje, pogłębiają stan osadzenia w sobie i zagłębiania w medytacji swojego dnia. Zwykle są to 3 lub więcej kryształów, tyle mamy najczęściej połączonych ze sobą działań priorytetowych.
  ***
  koszt dobrania – 130 zł plus kryształy czas trwania – około 2-3 dni załączam opis działania kryształów oraz nagranie ***
 2. Dobranie kryształów dla Pary

  Dla dobrania wibracji harmonizujących parę potrzebna jest zgoda i ochota obojga Istot oraz wyrażenie tych cech, które mają być wzmocnione w relacji. Dodaję do tego swoje odczyty ze wspólnego pola. Mogą się pojawić kryształy osobiste dla każdego oraz kryształy wspólne. Stworzą one nowe pola zdarzeń dla wspólnego popatrzenia na siebie i zobaczenie wzajemne. Widzę Cię i Jestem.
  ***
  koszt dobrania – 270 zł plus kryształy czas trwania – około 3 dni załączam opis działania kryształów oraz nagranie
  ***
 3. Dobranie kryształów dla domu

  Wybranie Serca Domu to wyrażenie decyzji Dobrego Życia. Jest to wspólne życie mieszkańców domu o niepowtarzalnych nigdy i nigdzie Indywidualnych Zasobach, które tworzą znakomitą całość. Zobaczenie tego połączenia jako zasilenia i napędu to najprostsza Droga do Harmonii domu. Podjęcie decyzji o widzeniu najbliższych, pomijając schematy cywilizacji, to ruszenie żwawo ścieżką swojego Przeznaczenia.
  Zwykle dobranie Serca Domu towarzyszy wybraniu kryształów indywidualnych dla mieszkańców oraz wymaga absolutnie zgody i chęci każdego z nich!
  ***
  koszt dobrania – 270 zł Serce Domu plus koszt kryształu czas trwania – około 3-10 dni załączam opis działania kryształów oraz nagranie
  *
  *****************************************

  Kryształy wysyłam zwykle na terenie Polski, w przypadku osób z zagranicy proszę o kontakt i omówienie możliwości dostarczenia przesyłki.
  ****************************************
  *

*

 1. Odczyt Pola Kryształowego dla jednej osoby

  W polu kryształowym możemy przeczytać to, co na daną chwilę wyraża nasze priorytety. Daje to proste i jasne spojrzenie na najważniejsze punkty do uruchomienia działania oraz właściwych relacji. Zwrócenie uwagi umysłu na odpowiednie ścieżki daje wyklarowanie przestrzeni i większy, swobodny przepływ. Mogą się pojawić zarówno cechy nadzmysłów, specjalne dla Ciebie działanie struktury Kryształowej, połączenia z przestrzeniami Kosmosu i innych linii. Najważniejsze jednak są proste wskazówki dla obecnego stanu ciała i relacji – to nasze ciało i samopoczucie buduje materię naszej rzeczywistości.
  Jakość bycia jest najważniejsza!

  więcej w artykule aktualności
  https://krysztaloweswiaty.pl/2023/01/17/w-polu-krysztalowym-czlowieka/
  ***
  koszt Czytania Pola – 555 zł, 111 euro czas trwania – około 1,5 godz. załączam nagranie, które jest niezbędne do odsłuchania co jakiś czas i usłyszenia swoich słów z innej naszej części
  ***
  Ceremonia Czytania Pola
  może odbywać się telefonicznie, jest to dla mnie najprostsza i najbardziej komfortowa forma do zanurzenia się w Pole Kryształowe z zamkniętymi oczami i bez żadnych obrazów z zewnątrz. Dzięki temu słyszę wyraźnie informacje i obraz wewnętrzny Istoty jest najbardziej klarowny. Osobiste spotkanie można umówić w Trzebnicy koło Wrocławia lub w ramach warsztatów wyjazdowych.
  ***
 2. Odczyt Pola Kryształowego dla Pary

  Czytanie pola dla Pary ustawia na nowo wzajemne połączenie między partnerami, w szacunku do swoich indywidualnych ścieżek życia. Stawia dwie kosmicznie inne Istoty naprzeciw siebie i daje szansę na połączenie swoich mocy i wzorów kosmicznych. Jesteśmy ze sobą na czas określony, więc zanurzenie się w relacji z całym zaangażowaniem, ufnością i otwarciem jest potężnym przepływem Mocy w materii Ziemi. Zobaczmy co jest do zrealizowania i zróbmy to od razu. Życie jest krótkie i dajmy z siebie całą swoją esencję.
  ***
  koszt Czytania Pola Pary – 888 zł, 188 euro czas trwania – około 1,5 – 2,5 godz. załączam nagranie, które jest niezbędne do odsłuchania co jakiś czas i usłyszenia swoich słów z innej naszej części
  ***
  Ceremonia Czytania Pola dla Pary  może odbywać się wyłącznie osobiście. Spotkanie można umówić w Trzebnicy koło Wrocławia lub w ramach warsztatów wyjazdowych.
  *

***

Wiosenne Przebudzenie
w Kryształowych Polach Ludzi
i Sieci Kryształowej Ziemi.

Wiosna 2023 roku rozpoczyna się
od wędrówki po aspektach wolności
i zaufania do siebie.
*
Potęga ufności oraz odświeżenie wolności to moja wiosenna Droga.
Połączenie czystego, klarownego umysłu i gorącego serca. Odnawiam swoją energetykę i na nowo stawiam fundamenty dla materii. Trzymam się priorytetów, czyli tych działań, gdzie czuję swoją spójność i radość wewnętrzną.
*
 

***

Zestaw kryształów wzmacniających naszą Drogę i Świadomość.
Ametyst, amazonit, kryształ różowy, biały i dymny Kryształ, jaspis czerwony, fluoryt, kyanit, karneol, cytryn, obsydian czarny.

*
https://krysztaloweswiaty.pl/2023/03/22/wiosenne-przebudzenie/

Zestaw Wiosenne Przebudzenie można zamawiać tutaj: kbratumila@gmail.com

Cena zestawu podstawowego to 222 zł z przesyłką. Kryształy przygotowuję osobiście z błogosławieństwem ze wszelkich linii kryształowych i stworzonej przeze mnie Sieci Kryształowej Ziemi.

Umieszczone są w woreczku lnianym, idealnym do podróży, załączam również przepiękną ulotkę z opisem właściwości wzmacniających (projekt insati.pl).

Kryształy obejmują nas swoją czułą i mądrą opieką rozpoczynając naszą wędrówkę po 2023 roku. Wszelkiego Powodzenia!
*

*

***

eliksir osobisty

***

Eliksir Osobisty to połączenie mocy kryształów i potęgi roślin we wspólnym tańcu. Wzajemne wzmocnienie działania kamieni i roślin daje możliwość mocnego poruszenia w Tobie prastarych wzorów. Odpowiednie dobranie alchemiczne kompozycji daje możliwość dotknięcia wielu aspektów na raz i ożywienia ich w życiu oraz ciele. Przepiękne zapachy naturalnych olejków eterycznych najwyższej jakości łączą się z pięknem wibracji kolorowych minerałów. Wygodny sposób dozowania w roll-on wraz z olejem migdałowym dopełnia luksusu codziennego stosowania.
*
Skomponowanie eliksiru osobistego to medytacja alchemiczna. Do wzmocnienia odpowiednich jakości podanych przez Ciebie  – z dodaniem emanacji Twojej liczby urodzenia i znaku majańskiego – dobieram drobiny kryształowe oraz kompozycję olejków.
Eliksir powinien być intensywnie używany przez około 33-66 dni i  potem należy zrobić przerwę lub zmienić zestaw wibracji. Trzeba to zrobić na wyczucie. Zawsze wiadomo.
*

Eliksir komponuję około 3 dni. Dołączam krótki opis lub nagranie kierunku oddziaływania substancji. Są one wchłaniane przez krwiobieg i błony śluzowe i natychmiast zasilają na poziomie komórkowym i energetycznym.
Należy go wcierać w wewnętrzne części przegubów dłoni oraz na szyi za uszami.
Olejki eteryczne mają krążyć głównie w ciele, zjawisko zapachowe jest dodatkowym przyjemnym i zdrowotnym elementem rozluźniającym. Dla utrzymywania zapachu można początkowo stosować kilka razy dziennie i będzie się to samoistnie regulować według Twojego rytmu. 
Można zamówić eliksir na prezent, proszę wtedy o kontakt.
*
opłata za eliksir z opisem lub nagraniem oraz przesyłką – 333 zł.
zamówienia – kbratumila@gmail.com

*
——————————
Materializacja 3 dodruku Wielkiej Księgi Kryształów 
*

Złoto i lapis lazuli w tworzeniu Dobrego Życia

w objęciach świętej geometrii kryształów i symboli światła.

*
https://zrzutka.pl/ra9fuw
__________________

Katarzyna Bratumiła