Książki

Witam serdecznie:)

„Wielka Księga Kryształów ” już w trzecim dodruku!!! Księga jest wielka.

Wielka nie tylko opowieściami Ziemi, ale też w swojej materii. Album jest wielkości A 4 z twardą okładką, a przepiękne zdjęcia makro często są rozłożone na dwóch stronach! Daje to nam wrażenie niemal naszej obecności w jaskiniach kryształowych i niezwykłego połączenia z przekazem kamienia. Cud graficzny i niezwykłe słowa od natury dopełniają tego poruszającego kontaktu, niemal osobistego z każdym minerałem…

Załączam kilka stron z samego wnętrza Księgi, z wnętrza Ziemi 🙂

Więcej informacji zawiera zbiórka, Przedpłaty i Dary zbierane są tutaj:

https://zrzutka.pl/ra9fuw

Poprzednie dwie edycje 350 sztuk Księgi rozeszły się jak świeże bułeczki właśnie za pomocą przedpłat, następne Istoty już mogą zmawiać swoje kryształowe doładowanie.

 

***

W tej chwili mamy dostępne:

duży album „Kryształy w życiu człowieka”,

oraz album „Mandale kryształowe”

i po 3 małe albumiki w dwóch seriach – tzw. Tryptyki, „Opowieści Tworzenia” z moimi medytacjami wewnątrz, pod postacią kodów qr 🙂

oraz Karty Kryształowe dopasowane do Wielkiej Księgi Kryształów.

*

Natura nam o tym wszystkim opowiada, zapisałam to pilnie i podaję w najpiękniejszej formie jaka przez nas mogła przepłynąć 🙂 Są to wieści z Was, waszych zapisów tego co w naszych sercach gra, co chcemy stworzyć jako społeczeństwo.

Poznając naszą naturę i sposób działania pól kryształowych jesteśmy osobą o większym już poziomie zrozumienia siebie, życia i spokoju serca. Słowa dobrane są w tekstach w bardzo specjalny sposób.To słowa pochodzące  z naszych pól kryształowych, mówiące o zasadach działania życia na Ziemi.
O zasadach, na jakich oparte jest tworzenie czasu i przestrzeni, tkania życia w energii, projektach Macierzy i materii planety. A w szczególności sposób, w jaki powstaje materia – co najbardziej nas interesuje.

Pierwszy Tryptyk Kryształowy:

1. Kryształowe Źródło Świata Człowieczego – opowieść o sercu – projektancie naszego planu życia, i umyśle – wykonawcy tego planu. Jak razem współdziałają i co przeszkadza nam widzieć nasze życie szczęśliwym i takim je budować. Obrazuje jak widzimy i czujemy nasze największe skrajności: czerń i biel, kobiecość i męskość, działanie i bezruch, z punktu widzenia obecnej cywilizacji.

2. Fluorytowy Kryształ – wzorzec dobrobytu – oktaedr jako wzorzec tworzenia się życia na Ziemi w pełnym przepływie, naturalnej obfitości. Nasze ciało i budowa eteryczna jest oparta na krysztale fluorytu i daje on nam konkretne wskazówki jak mamy rozumieć projektowanie sercem i materializowanie umysłem. Zrozumienie daje świadomość, która tworzy. Tworzy poprzez siebie samą.

3. Złoto, słońce i pomarańcze – sens życia zapisany w kamieniu – budowanie materii i naszego życie jako człowieka społecznego. Budowanie energii męskiej, śledzenie wzorca mężczyzny – dziecka i mędrca w każdym człowieku. Nowy wzorzec energii męskiej, współdziałanie skrajnych pierwiastków i wspólna materializacja projektu serca. Dynamika, radość, słońce, pęd, tworzenie, działanie, lekkość, prostota i bezpośredniość – nasza natura.

Niezwykłym darem od świata jest połączenie słów pola kryształowego ze zdjęciami Agnieszki Charuby i grafiką książeczek Joasi Grabowskiej. Tak idealnie dobrany materiał wspólnego tworzenia wielu kobiet daje nieprawdopodobnie fascynujące dzieło Piękna, Mądrości pola i słodkiego, prostego Dobra życia.

Zachwycając się obrazami i formą dzieła otwieramy swoje serca szeroko i ze wzruszeniem. Niech świat daje nam wszelkie zasoby do tworzenia rzeczy zachwycających i poruszania naszych serc. Cieszmy się nawzajem sobą i materią Ziemi.

Do każdej serii załączone są medytacje, które pojawiły się w czasie spotkań kryształowych i zachwyciły wszystkich, ze mną na czele! 🙂 Mam nadzieję, że wprowadzą w nas spokój i zachwyt nad prostotą i dobrem życia, obojętne w jakim czasie przychodzi żyć człowiekowi. Uczą słuchania przestrzeni…

Książeczki mają wspólne pudełeczko dla każdych 3 szt tryptyków i ten piękny zestaw to z pewnością majstersztyk sztuki graficznej i fotografii artystycznej – kontakt www.insati.pl.

drugi Tryptyk Kryształowy:

1. Zdrowie – Zielona suknia Ziemi

2. Błękit – Niebiosa na Ziemi

3. Różane okulary relacji

Każda z tych książeczek jest piękna, ciepła i kojąca, dodałyśmy zdobień i cudów ile się dało. Ttrzymając ją w rękach, patrząc i dotykając – mamy ucztę dla zmysłów., a czytając i chłonąc przesłania Natury – pełne ciepła i bezpieczeństwa serca.

Głównym moim przesłaniem jest spojrzenie na minerały bez obaw, strachu i z naturalną dla dziecka ciekawością,
tak działają według mnie najmocniej na nas i najbardziej kompatybilnie energetycznie.

Z taką właśnie ciekawością odkrywaliśmy działanie mandali kryształowych i ich niesamowite działanie na nas, prędkość zmian, odnowione siły do życia, witalność, radość – to te Wasze zdobycze

skłoniły mnie do pokazania tego światu i podania dla szerokiego stosowania! 🙂

Albumiki są w formie idealnego kwadratu – duży 21 cm * 21 cm,

Na zdjęciach widoczna jest wersja po otworzeniu skrzydełka okładki – wtedy jest prostokątem i ukazane jest piękno całego zdjęcia. Skrzydełko stanowi 1/3 zdjęcia i jest doskonałą zakładką do czytanego tekstu.

*

Karty kryształowe są kolejnym majstersztykiem grafiki, ze złoconymi brzegami, sentencją jednego kamienia, który prowadzi pole informacji.

Karty są powiększonego formatu – 1

0 / 15 cm i w specjalnych motywach z uszlachetnieniami.

Dobrane jest też twarde pudełko specjalnie zaprojektowane do talii.

WSZYSTKO jest niemal rękodziełem konsultowanym tygodniami aby uzyskać efekt ideału.
Rozszerzona informacja do każdej karty jest podana w Księdze.

Niech cieszą nasze oczy swoim pięknem 🙂

*********************

Rozpoczynam też sprzedaż mandali osobistych z wpłatami na to konto Pomagam. Jeśli ktoś potrzebuje dla siebie zestawu, czy mandali kierunkującej linię życia, czy dużego kryształu do domu (tak zwane serce domu) – zapraszam do kontaktu – 509 089 083.

Zapraszam też do konsultacji i czytania pola kryształowego

W Polu Kryształowym Człowieka…

oraz spotkań warsztatowych  🙂

Wszelkie zajęcia zasilają moje Projekty.

ściskam Wszystkich gorąco z pierwszymi promieniami słońca! 🙂

Kasia Bratumiła:)