Marzec, Chryzopraz – Złota Droga do siebie

Wszystkie zdjęcia królowa wizualizacji materii – Agnieszka Charuba, insati.pl

Marzec, Chryzopraz – Złota Droga do siebie

Marcowe wibracje niosą za sobą ZIELEŃ, rozbłysk Wiosny i rozświetlenie zielonej Komnaty w naszym Sercu Kryształowym. Zaczynamy na nowo czuć siebie, określać umysłem swoje miejsce w świecie, podejmować działania owocujące cały rok. Dobrze jest rozpocząć rok z energią chryzoprazu, z tym cudownym poczuciem, że jestem bezcennym Skarbem dla świata.

Jestem bezcennym Skarbem dla siebie. Czuję to całą swoją delikatnością i wszelkimi przejawami Intuicji.

Tak. Podejmuję się rozbłyśnięcia całym swoim światłem z oparciem w swojej Macierzy wzorów gwiezdnych.

Tak. Jestem na Ziemi z bardzo ważnego powodu, odkrywam to z dnia na dzień, z chwili na chwilę.

Tak.

Fragment z Wielkiej Księgi Kryształów:

„Chryzopraz, zwany też prazerem, ma niespotykanie wysyconą, soczystą, niemal świecącą barwę zieleni. Potocznie nazywa się go zielonym jabłuszkiem albo Zielonym Złotem, a te najbardziej jaskrawe okazy
są niezwykle cenne i poszukiwane wśród kolekcjonerów. Pełna nazwa pochodzi od słów greckich chrysos, co znaczy – złoto i prasinos – zielonkawy.

To właśnie w barwie kryją się skarby tej krzemowej substancji. Wydobywa ona z nas złoto, skarb, który posiadamy wewnątrz siebie dla świata. Mamy przyjemność i obowiązek się nim podzielić ze wszystkimi. Zaplatamy wspólnie ze sobą nasze najcenniejsze cechy i tkamy wspólnie gobelin dobrego świata.

Tkamy nasz świat sobą w najcenniejszej postaci. Wtedy możemy pooglądać co powstało, jak wygląda sama esencja serc ludzi w materii Ziemi.

***

***

Chryzopraz zachwycił możnych tego świata. Przedmioty użytkowe i klejnoty z chryzoprazem stały się cenniejsze od standardowych już złotych, srebrnych i platynowych.

Podziwiany był w Persji, Iranie, Egipcie, w czasach antyku, średniowieczu, ale szczególne miejsce nadał mu ostatnio Fryderyk II, człowiek o artystycznej i wrażliwej duszy, muzyk, inżynier. Miał możliwość zastosować w swoich komnatach skarby opalu, karneolu i chryzoprazu ze Szklar na Dolnym Śląsku oraz serpentynitów
z okolic Ślęży, słynnych złóż na cały świat.

Myślę, że jego wrażliwość pozwalała mu korzystać z wibrowania ścian, podłóg i mebli kryształowej komnaty, i odczuwał działanie chryzoprazu na swoją świadomość i ciało. Możemy tam pobyć chwilę w czasie zwiedzania sal pałacu w Poczdamie. Jeśli  zachwycimy się do głębi, jak dzieci, to skorzystamy z tego dzieła najlepiej jak potrafimy.

Fryderyk II tworzył niezwykłe podarunki w postaci tabakier, cukiernic czy pater i można je zobaczyć w wielu muzeach albo…

tylko na zdjęciu – to wystarczy, aby zachwyt poruszył nasze serce i wydobył z niego bezcenne iskry. Z tych iskier rozpalmy ognisko naszego działania i pędu życia. W zgodzie z naturą.

***

Chryzopraz ma działanie podobne do złota na nasz organizm. Wydobywa z nas blask, sprawia, że czujemy się wyjątkowi i posiadamy bezcenną wartość dla świata. Jesteśmy skarbem. Czujemy się piękni, błyszczący, promieniejemy i rozkwitamy.

Ma to fundamentalne podłoże oparte na walorach zieleni, podobnie jak rośliny są fundamentem dla wszystkich istot żywych. Zieleń dodaje do złota witalności i delikatności naturalnego rytmu. Jesteśmy skarbem, ale osadzonym w naturze, bardziej kwiatem i koroną dębu, niż koroną ze złota i kamieni.

Chryzopraz kierunkuje nas ku emanacji siłami witalnymi, inspirowaniem innych do współpracy, tkania pragnień serc i realizowania planu duszy. Jakkolwiek to rozumiemy. Nadaje nam kierunek wzmacniania naszych atutów. Poprawia się nasza samoocena, siła wewnętrzna, poczucie wartości dla siebie i dla ludzi z otoczenia. Dzięki temu mamy odwagę zaangażować się w nowe projekty, mamy lekkość i fantazję w kreowaniu.

Uspokojenie serca, dobre samopoczucie, optymizm i odkrywanie swojej złotej wartości daje inne spojrzenie na relacje i miłość. Czujemy się mocni i takich ludzi przyciągamy. Dajemy sobie prawo do dobrego związku, stabilnej, bezpiecznej rodziny i zasobnego życia.

Taki stan wspiera piękno ciała, poprawia się stan skóry i włosów, działanie serca i dróg żółciowych. Mamy też spokój w patrzeniu na swoje macierzyństwo, ciążę czy ojcostwo, wspieramy więc narządy rozrodcze i ich witalność. Zwiększamy możliwości wymiany myśli, słów i działań oraz elastyczność ciała.

Niech złoty błysk zieleni chryzoprazu

rozpali w nas optymizm,

obudzi skarby wewnętrzne

i fantazję w materializacji na Ziemi.

Katarzyna Bratumiła

***

Zapraszam na comiesięczną medytację z minerałem prowadzącym energię miesiąca zawsze 27-go o godz. 20.20.
W marcu medytacja z chryzoprazem w poniedziałek 27-go na zoomie. Połączenie chryzoprazowej wibracji ze swoim Diamentem Serca.

Link do zooma przesyłam dzień wcześniej drogą mailową lub inną wygodną.

zgłoszenia kbratumila@gmail.com,

opłata zoom 88 zł zasila moje prace przepisywania do książek zasad Pola Kryształowego oraz tworzenia kolejnych punktów Sieci Kryształowej w świecie, która wzmacnia sygnał Diamentowej Świadomości. Jest to Droga do naszego Złotego Wieku.

Wszelkie wpłaty i zasilenia idą na poczet serii książeczek dla Dzieci Kryształowych, które żyją z nami w tym pięknym czasie.


pomagam.pl/krysztalowedrogi


pamiętajcie przy wpłacie, że można zrezygnować z prowizji portalu, zawsze mamy wybór

**********************************

Materializujemy razem przekaz z Pól Kryształowych w Wielkiej Księdze Kryształów
tutaj przedpłaty:

https://zrzutka.pl/ra9fuw