ooo

Człowiek – Istota Gwiezdna – Esencja Niebios Gwiaździstych stworzony z pojedynczych kropli  Ciał Niebieskich
w jedno ludzkie ciało 

ooo

kORONA cZŁOWIECZA

Tak jak powstajemy z cząstek gwiazd, tak nimi jesteśmy jako mikrokosmos i poprzez sieć kryształową jesteśmy z Niebiosami połączeni. Człowiek posiada nieustanną łączność z Wszechświatem – czyli zasilenie przepływem Energii Bożej.

Mamy wiele ścieżek wiedzy o budowie energetycznej człowieka. Moje poznanie prowadzi przez przestrzenie, które nie mają swoich źródeł pisanych ani ustnych w znanych filozofiach czy naukach z ostatnich tysiącleci… Poznanie przyszło poprzez odczyt rękami dookoła ciała człowieka i kilka lat badania tego niepojętego dla naszej cywilizacji zjawiska.
Człowiek, w moim odczycie, wygląda jak portal / brama / błona pomiędzy wszechświatami – co najmniej dwoma, równie ogromnymi i równie energetycznymi.
„Nasz wszechświat” widoczny z jednej strony – dookoła – człowieka ukazuje nam postać podobną do Słońca czy Jeża (dwa potężne symbole prasłowiańskie). Cały tułów jest wirem z którego nieustannie „wypływają” niezliczone ilości nici czy promieni. Nici te tworzą na zewnątrz ciała bardzo specyficzne połączenia i kształty, przypominające formy spotykane u Istot Żywych na Ziemi.
Kształty pola czy struktury mają swoje odwzorowania w elementach świata roślin i zwierząt oraz elementów ziemi czy minerałów. Ślady dawnego wykorzystania tej wiedzy możemy spotkać w naturalnej postaci w strojach ludowych oraz świadomie stosowanych jako wzmocnienie energetyki w strojach panujących – od najdawniejszych czasów. Każdy Człowiek posiada pełne wyposażenie we wszystkie kształty i funkcje struktur, ale nie ze wszystkich na raz korzysta. Struktury wykorzystywane w danej chwili są napełnione energią z wiru serca i działają w materii naszego świata trójwymiarowego i zdarzeń.

Podstawowe formy pola układają się pasmami w elementy przypominające znane kształty – podałam najbliższe dla mnie skojarzenie: skrzydła przednie i tylne, skrzydełka w okolicy łydek i głowy, elementy głowy przypominające formy zwierząt – wielki dziób, rozgałęzienia w formie rogów czy korony drzewa, wydłużona broda, pasma układające się promieniście dookoła głowy, pasma zgrupowane przy nosie i brwiach – kocie, czub na środku głowy przechodzący po plecach w dół, kryza od ramion w postaci kołnierza czy rozpostartego pawiego ogona, stabilizator biegnący od kości krzyżowej w dół – przypominający ogon kangura. Zaobserwowałam też dwie formy nazwane przeze mnie Koronami z racji swojej wielkiej wagi – korona głowy  i korona bioder. Taki wygląd pola z opisem porównującym do zwierząt czy roślin może być dla niektórych dziwny, a nawet „brzydki”, ale daje nam też pojęcie o tym co dla nas najważniejsze – jesteśmy Wszystkim. Mamy ciało materialne człowieka, a eteryczne i energetyczne pozostałych Istot Żywych, co daje nam Istotę Pełną i połączoną.
Czyż nie ta zasada leży u podstaw wielu pra-filozofii i zasad działania energii na Ziemi i we Wszechświecie? Czyż nie wspieramy się symboliką zwierząt mocy i mocą roślin w rytuałach szamańskich? Czyż nie wtedy uruchamiają się nasze naturalne struktury i dają nam nowy, inny zasób energetyczny do działania? Jesteśmy połączeni z innymi światami w sposób energetyczny i to jest oczywiste, a czy dopuścimy do siebie myśl i poczucie, że jesteśmy Całym Światem? Jesteśmy Wszystkim.

Jak dokładniej wyglądają wspomniane części pola człowieka:

Skrzydła – każde pasmo jest nicią biegnącą od naszego centrum – Serca – do Istot Żywych – roślin, zwierząt, kamieni,  Ciał Niebieskich i oczywiście ludzi. Po tych łączach biegnie nieustannie w obie strony wibracja tworząca – witalność, wiedza, uczucie dobra, miłości, łatwość w życiowych działaniach.  Ważne powiedzenia  – „lecieć przez życie jak na skrzydłach”, „mieć skrzydła u ramion”.

Korona Królewska – tworzą ją kryształy dookoła naszej skroni, które pod wpływem działania dobrem, prawdą i odwagą, radością życia  rozświetlają się – począwszy od samego serca, do góry przez kolorowe kryształy skroni – wypromieniowują niosąc światło daleko w przestrzeń – dają obraz „aureoli” widzianą m. in.  u świętych i aniołów, czy rondo kapelusza, czy płatki rozkwitniętego kwiatu, a może  po prostu u Dobrych Ludzi,  Ludzi Dobrego Serca tworzących Dobro na Ziemi.

Koło Mądrości Bożej – olbrzymia przestrzeń kolista, „pionowa” (pionowa aureola?:) o „początku” w przestrzeni serca – bardzo gęsta, czarna, głęboko i nisko „mrucząca” – poczucie głębokiej Mądrości  i Mocy Bożej w Nas, dokładnie w naszym sercu. Mądrość i wiedza z każdego zakątka Kosmosu jest dla nas dostępna w każdej chwili. Jest to struktura bardzo powoli wirująca, przypomina trochę koło młyńskie czy koło czasu, koło życia !!! przechodzi również przez głowę dając czasem obraz czuba energetycznego (np. buddyjskiego czy irokeza indiańskiego), a czasami promieni dookoła głowy w postaci „hostii”.

Korona Mądrości Ziemi – poziomy pas kryształów ulokowany koliście w okolicy bioder na wysokości końcówek kości miednicy, czy 2 cm pod pępkiem. Łączy nasze biodra z wnętrzem Ziemi w postaci świecących smug, układających się od bioder w dół i przypomina kielich kwiatu. Powinna być w nieustannym łagodnym ruchu, dla nieustannej witalności. Tworzy połączenia z sieciami Ziemi (wewnętrznymi i zewnętrznymi) i zagnieżdża nasze biodra i naszą energię ziemską w samym Jądrze. Zasila łączność Człowieka z Naturą, podkreśla wagę pobytu na Ziemi i tworzenia tutaj Dobra pod wszelkimi postaciami.

Skrzydła u nóg – struktury w okolicy dające wglądy w inne światy – w światy  innych Istot żywych na Ziemi,  innych czasoprzestrzeni i odległych zakątków Kosmosu. Symbolicznie występuje w mitologiach np. u Merkurego czy Hermesa. Dają obraz człowieka jako posłańca między światami.  Dają poczucie łatwości działania, rozumienia inności istot i ich światów, zanikają nam „kłody, przeszkody pod nogami” albo się ponad nimi unosimy i kroczymy dalej –  łatwość, lekkość działania.

Potężne kryształy dłoni i stóp – najdalsze części centrum – Serca w ciele fizycznym, bardzo ważne kryształy do komunikacji ze światem materialnym i przetwarzania go, transformacji, najlepsze czytniki na równi z czytnikiem na środku czoła.

Nadzmysłowe kryształy głowy – elementy przy głowie, dookoła, przypominające czujniki zwierząt – czułki, rogi, wąsy, brwi, bródki, dzioby – rodzaje anten nadawczo -odbiorczych

Wiry z boków głowy – największe z czujników głowy – rozszerzają się od okolicy uszu coraz bardziej w przestrzeń, czasem widziane jako skrzydełka, czasem jako spiralne muszle czy talerzowe formy. Najbardziej aktywne u osób świadomie kontaktujących sie z ciałami niebieskimi, astrologów, astronomów, floty powietrznej, ludów pierwotnych – Indian i Aborygenów.

Płaszcz Królewski – struktura o kształcie olbrzymiego stojącego ukośnie od ramion kołnierza, kryzy zakończonego na plecach „ płaszczem” schodzącym do Ziemi – ugruntowanym do samego jądra, jest rodzajem informacji o niesamowitej potędze, doniosłości i wszechmocy Istoty Ludzkiej, świadomość tych cech daje naturalną „ochronę” przed energią nieludzką – nie jest ona zainteresowana kontaktem, omija taką czynną strukturę. W czasach naszej świetności ludzkiej przypominał ogon u pawia, który oznajmiał światu; „oto Ja – Człowiek, Istota żywa wśród innych na Ziemi” – wyraz naturalnej dumy i znajomości swojego miejsca we wszechświecie. Dziś używana często jako kaptur osłaniający działania niestandardowe czy dla innych nie do zaakceptowania. Sztuka ukrywania się została w ten sposób „udoskonalona” wraz z utraceniem poczucia potęgi i odwagi, poczucia bezpieczeństwa – naturalnych cech człowieka, przy których nie trzeba było używać logiki i analizy… wszystkie sprawy były proste i oczywiste.

Poza tymi strukturami stałej budowy człowieka, istnieją struktury występujące czasowo – stworzone na jakąś specyficzną potrzebę – wiry, słońca, źródła, karty ksiąg wiedzy, symbole pierwotne –  często powstające w miejscach bardzo ważnych na daną chwilę życia, chwilowo nieczynnych lub „odzyskanych” dla energii całego pola osobistego.

Mamy też do dyspozycji struktury bardzo rozległe – często odległe od nas o odległości astronomiczne.

Dysponujemy ich energią w stanach świadomości i wiedzy związanych z Zegarem Kosmicznym i Prawami  natury na Ziemi jak również Rytmu – Ruchu Ciał Niebieskich.

Jako w Niebie tak i na Ziemi.
Albo po prostu w stanie czynienia Dobra.

Są to: Przegrody Czasowe, Pierścienie Gwiezdne,
Struktury półprzezroczyste „Niewidzialności”,
Promienie połączone z określoną, precyzyjnie wybraną częścią ciała fizycznego i pola, Przetworniki Energetyczne – „Przejściówki”,
czy Echo – Zwielokrotnienie Struktur pola osobistego na zasadzie echa  w Przestrzeni.

Struktury kryształowe można wyłącznie odczytać w polu innego człowieka – nikt nie jest w stanie ich zmieniać poza nami samymi!!! Choć można nas przestraszyć lub namówić do zmian i wtedy jest to ingerencja, ale za naszą zgodą – nieświadomą – częściowo pod wpływem lęku, ale zgoda niestety jest… Odwagi! jesteśmy potęgą energetyczną, a zachowujemy się jak małe przestraszone myszki… do siebie również kieruje te słowa, bo tak mamy ułożony świat, że czujemy się ciągle mali i osaczeni, a jest to tylko złudzenie, dla innych bardzo pożyteczne…
Zauważyłam pewne prawidłowości przy Czytaniu Pola – w polu kryształowym można znaleźć i wskazać miejsca, gdzie przychodzi do nas informacja o jakiejś dysharmonii. Pole i nasza intuicja działa wtedy natychmiast! Po usłyszeniu takiej informacji można podjąć też świadomie decyzję o zmianie i od razu to  skonfrontować. W zagęszczeniach pola widać od razu to,  jak zaszła ta zmiana i jak jest odczuwalna. Mamy to niesamowite szczęście, że jest to od razu widoczne i od razu działa w energii, możemy wtedy zacząć wprowadzać to w materię i działania życia codziennego.
Pojawiają się wtedy wskazówki, osoby i zdarzenia, które będą wspierać tą drogę i materializować „naprawiony” obraz energetyczny z naszego pola. Ważne jest podjęcie decyzji i realizowanie jej potem według informacji, które się pojawiają.
Umacnianie decyzji działaniem prowadzi do jej materializacji.