Fluoryt zielony – kryształy naturalne

Przestrzenie Szmaragdowo- Szafirowe reprezentują dziś nowe wglądy w mowę kamieni:

Awenturyn – Cudownie Krystaliczny Przypadek

Kamień zielony na szczęście – znana od dawna opowieść o szczęściu zawartym w kolorze zieleni. Zielone światło do szczęścia. Natura roślin jest naszym szczęściem i domem. Od włoskiego „awenture” – „przypadek”  – kryształ awenturynu wskazuje nam połączenie z intuicyjnym stanem postrzegania zgodności zdarzeń. Daje wgląd w zapisy w polu informacji, które pokazują nam szczególnie sprzyjające momenty na konkretne działanie, wskazuje sposoby najlepszego wykorzystania tych wiadomości.

Pozwala na klarowne, krystaliczne spojrzenie na wszelkie aspekty i spokojną, rozluźnioną analizę i decyzje.   

Zieleń pozwala na zauważanie przypadków przynoszących szczęście i obfitość życia. To zauważanie jest oparte na specjalnym stanie tonusu komórek naszego ciała. Wprowadza nasze ciało w stan głębokiego relaksu, rozluźnienia, przyjemności.  Zmiany tworzą się na poziomie wody i jej kodowania komórek informacją, więc kluczowe jest wprowadzenie wody w stan witalności. Woda żywa posiada naturalnie  zbudowane kryształy wody  – heksagonalnie, jak źródlana. Ciało zawierające taką wodę jako nośnik wszelkich substancji ma właściwy tonus komórek i witalność na poziomie dziecka. W tym stanie najłatwiej nam działać intuicyjnie i wyłapywać najlepsze warianty wydarzeń.

oraz:

Lapis lazuli – materializacja Nieba na Ziemi

Błękit lapisu (lazurytu) sięga głębi Niebios. Jest przekazem tworzenia  Dobra na Ziemi pod spokojnym lazurowym nieboskłonem. Uosabia Niebo na Ziemi. Porusza w nas dążenie do odkrywania słodyczy i cudu życia, spoglądania na swoje porażki jako na informacje potrzebne do zrobienia następnego, dobrego kroku w swoim kierunku. Daje nam pogodne spojrzenie na życie i zachowania innych oraz łagodny osąd dziania się spraw ziemskich -wyłącznie jako konsekwencja rytmów Kosmosu. Głęboki błękit lapisu wciąga nas do świata wewnętrznego i uczy widzenia własnej doskonałości, czystości i niewinności pomimo wszelkich naszych myśli, słów i czynów.
To niezwykłe połączenie z naszą głębią wewnętrzną i rytmem Kosmosu pozwala żyć w dobrostanie pomimo wojen i katastrof ziemskich. Wiedza o rytmach cywilizacji i zmianach Natury Ziemi jako stałej – daje Siłę Spokoju.

Spokój, opieka i bezpieczeństwo otaczają nas i obdarzają niezwykłą mądrością życia – Mędrca i Przewodnika. Wyciszenie sprzyja wyrazistym, pełnym przekazów snom i odczytywaniu na co dzień informacji. Daje klarowny obraz odczytu przekazów i sprzyja komunikacji, harmonijnym relacjom i długim przyjaźniom. Usprawnia działanie gruczołów  tarczycy, grasicy, przysadki i szyszynki poprzez zwiększenie spokoju i ukojenie układu nerwowego. Poczucie własnego dobra wzmacnia całościowe samozdrowienie.Złote gwiazdki pirytu na lazurowej głębi – wyglądają jak nasz Nieboskłon, chętnie  naśladowane na sklepieniach kościołów –  dają poczucie opieki Niebios. To również obudzenie Złotoustego Mówcy – stwarzającego Dobro na Ziemi swoimi słowami. W takim stanie pewności oraz posiadania mocy tworzenia dobrobytu-  wyrażanie siebie i wymowa słowami są niezwykle proste i przyjemne. Czujemy się niezwykle magicznie, pełni zasobów, piękna, tworzenia. jesteśmy materią Ziemi i Siłą tworzenia Kosmosu.


Wyraz naszego działania i realizacji zamierzeń pokazują wyraźnie Rubinowo-Złote pola kryształowe :

Rubin – pieczęć Potęgi ZiemiKolory ziemi rubinu, szczególnie  czerwienie,  dają nam poczucie Dobra Życia. Przyjemność życia codziennego na Ziemi  we wszelkich postaciach. Istnieje w nas głęboka wiedza o potrzebie występowania wszelkich zdarzeń,  ich właściwej postaci prowadzącej na naszą dobrą ścieżkę. Wiemy, że nasze porażki oraz nieudane rzeczy to tylko przekierowania na tory dla nas najlepsze. Zdarzenia te są wyłącznie informacją wplecioną w życie. Świadomość tego i docieranie do głębi tej wiedzy daje nam ulgę w życiu i lepsze możliwości działania. Rubin to pieczęć do naszej decyzji  – Biorę moje życie w swoje ręce. Biorę je bo wiem, że mam w sobie wszystko, żeby cieszyć sie nim, dynamicznie działać i ciekawić się każdym dniem. Jesteśmy napełnieni dobrym planem na nasze życie oraz wszelkimi możliwościami i zasobami do realizowania go. Realizujemy nasze życie w imię Dobra, w imię życia wszystkich Istot Żywych i współdziałania ludzi nawzajem. Rubin porusza w nas witalność i esencję przepływu życia, wzmacnia je i łączy z pierwotnymi aspektami społeczeństw. Sprawia, że wiemy co jest ważne i mamy w sobie Pewność, Jasność, Niezłomność, Siłę i Mądrość do wypełniania swojej roli. Czujemy się jak Dobry Władca, który ma wszelkie zasoby materialne i lojalnych, współpracujących ludzi i kochających przyjaciół – równych sobie Dobrych Władców. Noszenie go w okolicy głowy czy bioder lub rąk, jest symbolem wzięcia w swoje ręce (do serca) tworzenia Dobrego Życia na Ziemi dla siebie, bliskich, współpracowników i całego otoczenia.

Piryt – dynamika i zasoby

Połyskujący w słońcu minerał pirytu może mieć różny odcień w zależności od barwy światła: czasem jest złoty, czasem srebrny. Jego gęstość i ciężar jest symbolem mocnego poczucia zasobów, zarówno wewnętrznych jak i materialnych. Robi wrażenie skarbu i jest to bardzo dobry kierunek rozwijania w sobie poczucia siebie, jako skarbu dla świata. Cały świat cieszy się nami jak skarbem, nasi bliscy, znajomi, współpracownicy, rośliny i zwierzęta – cała Natura. Pozwólmy sobie we wnętrzu na to, aby świat miał szansę okazać nam swoją radość i opiekę. Dajmy mu szansę!  Błyski pirytu niech rozkwitną w nas nowym życiem i godnością w prezentowaniu siebie. Jak Skarbem. Niech wzruszenie bycia WAŻNYM w nas się rozgości.Piryt uczy nas naszej własnej dynamiki działania, pędu, radości szybkiego reagowania, intuicyjnych błyskawicznych wyborów, lekkości w działaniu. Jest opiekunem inicjowania idei, pomysłów, zmysłu Niebios, wynalazków i wszelkiego nowego w nas. Przychodzi do naszego życia aby nam pokazać piękno działania i pędu, układania się rzeczy lekko, jeśli są w zamyśle naszej duszy. jest symbolem zespolenia wszystkich istot, stopienia ich ze sobą w Jedno – daje doskonałą podstawę do współdziałania na wszelkich płaszczyznach. W rodzinie jest to współdziałanie dla dobra Rodu, w pracy dla dobra ludzi i świata. Ze względu na swoje domieszki metaliczne posiada właściwości układania magnetyzmu w sprzyjające nam mechanizmy przestrzeni, podobnie jak orgonit.

Więcej na spotkaniach – spotkania mogą mieć różne tytuły i dotyczą wyżej wspomnianych wibracji :):

patrz harmonogram spotkań – http://swiatkrysztalow.com.pl/harmonogram-spotkan/

Możesz też zaprosić te tematy do swojego miasta jeśli masz chętną grupę i ustalimy wspólny termin

serdeczności!

1 Comment

  • user
    Posted 28 maja, 2022 11:23 am

    yyy

Comments are closed.