Studium Kryształowe

Poznanie siebie poprzez Naturę zbliża nas coraz bardziej do stanu Człowieka opiekującego się Życiem na Ziemi i kreującego Dobre Życie. Wszelkie cuda cywilizacji są w nas – my mamy w sobie komunikację bez łączy, dostęp do energii perpetum mobile, samozdrowienia, młodości i witalności do ostatniego dnia życia. 
Zobaczmy wspólnie jak najprościej to odzyskać – odświeżyć, jaka potęga jest we wspólnym działaniu w jednym kierunku. Jednocześnie wzmacniamy swoje indywidualne, jedyne w Kosmosie predyspozycje do zmaterializowania swojego Przeznaczenia. Jesteśmy na Ziemi z bardzo ważnego powodu! Wiesz jakiego? Z czym tutaj przyszliśmy i jak to najlepiej spożytkować?
Nie uczymy się Magii. Jesteśmy Magią i uruchamiamy w sobie te wyjątkowe dla świata potencjały. Łączymy swoje magiczne zasoby we wspólne pole Tkania Świata. Jestem odpowiedzialny za siebie i za świat. W tej kolejności i z intencją nieustannego powiększania zrozumienia i aktywności swoich unikalnych struktur.

CELE STUDIUM  

  • Odzyskanie samostanowienia i Świadomości Naturalnej 
  • Skierowanie swoich zasobów energii i działania na linię swojego Przeznaczenia
  • Zgłębienie swoich indywidualnych, bezcennych predyspozycji oraz zdolności nadprzyrodzonych
  • Uwrażliwienie swoich zmysłów i nadzmysłów
  • Komunikacja z innymi światami
  • Rozumienie światów Ziemi – Kryształów, Roślin, Zwierząt, Miejsc
  • Współpraca z ludźmi na poziomie Mistrza pomiędzy Mistrzami
  • Rozumienie oraz wykorzystanie lęku i słabości jako swoich najwyższych atutów i kierunku podążania.

Te spotkania dadzą Tobie zupełnie inne spojrzenie na świat i Twoje sprawy. W ich toku stare wzory odklejają się, a nowe zaczynają działać. Szereg zamierzeń materializuje się, a podejmowane przez nas decyzje zaczynają być oparte na naszych najgłębszych kodach. Materia coraz wierniej odzwierciedla Twój pierwotny potencjał. 

HARMONOGRAM ZJAZDÓW NA ROK …

Przed nami cykl 11 spotkań. Na 2 pierwsze zapraszamy wszystkich zdecydowanych na dołączenie do wspólnej podróży jak również tych, którzy chcą doświadczyć próbki pracy z Kryształowym Polem zanim podejmą ostateczną decyzję. Dwa pierwsze spotkania traktujemy, jako przestrzeń adeptów. Od sierpnia zaczynamy cykl 9 spotkań w zamkniętej, zadeklarowanej grupie kroczącej jedną ścieżką. Niczym topaz i szafir – nauczyciele stanowczości, determinacji i konsekwencji.

PROWADZĄCA Katarzyna Bratumiła Baran – dr historii architektury w kierunku gotyku w Polsce i Europie. Badacz miejsc mocy. Twórczyni sieci kryształowych na całej Ziemi. Autorka 9 książek o tematyce zrozumienia świadomości naszej i Natury poprzez Kamienie. Twórczyni metody aktywacji Człowieka w mandali kryształowej, autorskich warsztatów zgłębiania świadomości swojej linii życia i poszerzania nad-zmysłów. Uczestniczka ruchów tworzenia nowych paradygmatów i wzorców Cywilizacji Człowieka, odtwarzania wzorów w macierzach Człowieka jako genialnego Projektu perpetuum mobile energii i ciała.
Więcej informacji znajdziesz na: krysztaloweswiaty.pl

Zbierana jest grupa na kolejną edycję. Proszę o pytania i zgłoszenia – kontakt poniżej.

WYMIANA ENERGETYCZNA ZA POJEDYNCZY ZJAZD

Studium Kryształowe do ustalenia pln

Zakwaterowanie i wyżywienie …… pln
Istnieje możliwość rozłożenia płatności na dwie raty. Wówczas pierwsza rata stanowi bezzwrotną zaliczkę ….. pln płatną miesiąc przed zajęciami na konto zasilające prace kryształowe

https://pomagam.pl/krysztalowedrogi  

ZAPISY 

Wyślij do nas komplet swoich danych 

Imię i nazwisko, data urodzenia, email, numer telefonu 

Messenger: https://www.facebook.com/ezoterra.house

Email: house@ezoterra.pl

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2115084515329858&id=100004849900943