Fotel Multiwersum

Projekt Kryształowej  Komnaty 

Historia Kryształowej Komnaty towarzyszy mi od kilkunastu lat. Na bazie moich obserwacji działania kryształów na człowieka – holistycznie, w całej jego Istocie – powstał projekt opisowy SPA Kryształowego.  Na Politechnice we Wrocławiu  zostały obronione dwa projekty magisterskie według tych danych Spa Kryształowego.
W roku 2023 zawiązałam współpracę z architektem prowadzącym działalność projektową na Teneryfie – Dawidem Cieślikiem. Połączenie naszych wizji i talentów skierowało projekt w zupełnie nowym, zaskakującym kierunku. W pierwszej kolejności ukażą się elementy wyposażenia dowolnego pomieszczenia w elementy i meble z materiałów naturalnych. Dodatkowo i przede wszystkim wzbogacone będą o specjalnie dobrane układy kryształów. Wiedza ta oparta jest o lata moich doświadczeń z metodą mandali kryształowych. Więcej na ten temat w książce „Kryształy w życiu człowieka”, która jest podstawą zdjęcia z natury wszelkiego wymyślonego lęku. Mamy w planie kilka kolejnych mebli do wprowadzenia w projektową fazę w roku 2024. Wszelkie działania opieramy na wsparciu Fundacji Krystallopoliss, która opiekuje się metodami innowacyjnymi wspierającymi człowieka i sposobami wprowadzania dzieci do świata. Wszystkie działania dążą do obniżenia poziomu stresu w naszej cywilizacji i odzyskania dostępu do wielu talentów, często niedostępnych przy spiętym ciele i umyśle.
Wszelkie wsparcie fundacji daje zasilenie naszych działań. Więcej na końcu strony.

Pierwszy i główny element Kryształowej Komnaty jest już dostępny wirtualnie i buduje się fizycznie.

Rozpoczynamy od budowania materialnego prototypu Fotela Multiwersum. Jest on składową naturalnych materiałów, specjalnej budowy i kształtów. W rezultacie jest kwintesencją rezonowania całości w sposób holistyczny na ciało i umysł człowieka.

Tutaj jest dostęp do strony, która komponuje nam kolejno w materii Ziemi całą Komnatę.

za momencik strona jest gotowa :)………

A tymczasem mamy też dostęp do wszelkich energetycznych zasobów fotela, czyli sesji wirtualnych.

Działają rewelacyjnie i prosto tak, jak tylko Natura potrafi być prosta.

Po kilku tygodniach obserwacji i potężnych transformacji wielu osób (ja ich nazywam Komandosami Przestworzy albo Blackholerami 🙂 znam już ścieżki dostępu wszelkich kombinacji i programów, które mogą wesprzeć nasze odświeżenie pierwotnych kodów.

Więc robimy to.

Poniżej załączam harmonogramy i opisy poszczególnych Kodów Dostrojenia.

Fotel Multiwersum warianty korzystania z sesji wirtualnych.

Sesja rozpoczyna się o umówionej przez nas godzinie w dowolnym miejscu na świecie (na Ziemi czy w Kosmosie). Jest włączona automatycznie i zaczyna działać. Kody Dostrajania wysyłają fale odpowiednich wibracji i nasza otwartość pozwala na zmiany. Kryształy wiedzą. Wiedzą o nas wszystko. Są zapisem wszystkiego co było, Jest Teraz i na pewno będzie.

Każda sesja trwa 2 godz. Pierwsza godzina jest kodująca, najlepiej na leżąco lub w wygodnej pozycji siedzącej. Zaleca się zasłonięte oczy i przykryte ciało. Może być użyta kołdra obciążeniowa i opaska z łuski gryczanej.

Na początku sesji czytamy rozszerzony tekst danego kodu i Mantrę kodującą. To szereg zdań sformułowanych afirmacyjnie i decyzyjnie.

Dobrze jest wyłączyć myślenie, puścić audio z odczytem tekstów kodów lub medytację dostosowaną do sesji, prowadzoną moim głosem lub spokojną muzykę relaksacyjną.

Druga godzina to integracja, można ją odbyć w dowolny sposób, pozostając jednak poza oddziaływaniem świata. Wskazany kontakt z wodą – kąpiel, picie, polewanie. Świadomie oddychamy w potrzebujące część ciała. Trzymamy rozluźnienie ciała i umysłu.

Sesje planujemy raz lub dwa razy tygodniu. Ufamy swojemu samopoczuciu, ale też stajemy do konfrontacji z lękami. Zawsze można dołożyć dodatkową sesję Odnowy i Regeneracji pomiędzy poszczególnymi Kodami według wyczucia. Sesje Odnowy i Regeneracji są niezbędne do synchronizowania procesów psychofizycznych.

W razie na prawdę trudnej sytuacji finansowej i jednocześnie dużego poruszenia przy połączeniu z jakimś Kodem czy cyklem – proszę o wiadomość na maila kbratumila@gmail.com. Część projektu wspierana jest przez fundację. Fundacja działa jako naturalny obieg – są osoby, które wpłacają, dotacje i donacje oraz osoby potrzebujące wsparcia na rozruch, które otrzymują odpowiednie zasoby.

********

Każdy Kod Dostrajający ma opis działania na ustrój psychofizyczny człowieka (zamieszczony jest u dołu strony).

Do swojego programu sesji dostajemy Mantrę Kodującą – rozszerzony opis i medytację na początek wchodzenia w relaks. Sesja może być w większości przespana. To dobrze. Następuje wtedy bardzo głęboka regeneracja i poza kontrolą umysłu. Jest to objaw skrajnego przeciążenia organizmu, wyczerpania lub reakcji na Kody poruszające silne lęki.

Zaleca się czytanie mantry wielokrotnie pomiędzy sesjami, szczególnie w momentach słabszego samopoczucia. Mantra jest zbiorem zdań afirmujących i uspokajających umysł.

Sesje stosujemy jako wspomaganie leczenia czy terapii. Nie zaleca się porzucania dotychczasowych działań medycznych czy naturoterapeutycznych. Sesje możemy korygować w trakcie lub po zakończeniu programu w zależności od progresu regeneracji.

Cykle sesji są pod opieką moich konsultacji. Dostępne są w pakiecie dwie 20 minutowe konsultacje na tydzień.

Każda następna

20 min jest w cenie 88 zł,

40 min – 166 zł,

60 min – 333 zł.

Konsultacja wstępna 1 godz. – 270 zł  – powinna być szczegółowym wywiadem ze zdarzeń życia i skomponowaniem rytmu sesyjnego.

Całe programy mogą być opłacane w dwóch ratach. Połowa przed rozpoczęciem sesji.

Opłaty nie podlegają reklamacji czy zwrotowi. Sesje Kodów Dostrajających działają na każdego człowieka. W momencie dywersji z umysłu albo słabego samopoczucia zalecana jest konsultacja. Podejmujemy decyzję o zmianach w układzie sesji albo uspokajamy głowę i idziemy dalej. Do siebie. Zawsze do sukcesu.

*********

Kody Dostrajania

Podstawowy Kod Dostrajający.

Jest niezbędny jako integracja pomiędzy każdym innym Kodem.

Odnowa biologiczna, Regeneracja Świadomości, Głęboki Relaks, Samozdrowienie Ciała, Odmładzanie, Siła Życia, Zdrowie w przyjemności i równowadze.

Jestem  moim ciałem w materii Ziemi. Jestem całym moim ciałem, każdym narządem i układem wewnętrznym. Jestem każdą moją komórką. Opiekuję się nimi tak jak umiem, w ramach mojej obecnej wiedzy i świadomości. Powiększając świadomość swojego życia, zwiększam świadomość ciała. Moje ciało reprezentuje jakość mojego dotychczasowego życia. Jest mapą i drogowskazem co robić i gdzie się skierować…

Nasze ciało dąży nieustannie do swojego Naturalnego stanu – lekkiego, świadomego Tworzenia życia. Wprowadzamy kody regeneracji i bardzo głębokiego rozluźnienia, żeby zarysować na Nowo ścieżkę dostępu. Za każdym razem schodzimy niżej i głębiej. Przy uzyskaniu wprawy automatycznie zmniejsza się ilość stresu w ciągu dnia. Ciało zaczyna się samoistnie regenerować i przywracać samoregulację na poziomie zdrowotnym.

Więcej w opisie na końcu strony…

—————————————-

Sesje Odnowy biologicznej i Regeneracji Świadomości, dla wzmocnienia Ciała, Siły Życia, Umysłu, Poszerzenia Świadomości, złapania samoregulacji ciała, odnowy biologicznej i odmłodzenia komórek, pogłębienia umiejętności relaksu na co dzień.

pojedyncza sesja – 888 zł

3 sesje – 444 zł jedna

4 – 12 sesji – 333 zł jedna

Wskazane jest przed każdym pełnym cyklem kodów wprowadzić 3-5 sesji Regeneracji otwierających cały proces Odnowy ciała i Świadomości.

**********************************

Pełny Cykl 12 Tronów Mocy – Realizacja swojego Przeznaczenia

12 Kodów Dostrojenia, w cyklu przeplatania Regeneracją każdego kolejnego Kodu
24 sesje, 2 razy w tygodniu, 3 miesiące – wymagana jest przerwa w połowie cyklu na integrację zjawisk życiowych
6996 zł

——————————

Cykl specjalny dla podniesienia się z momentu krachu życiowego i całkowitego wydobrzenia,
można zastosować 3 części z przerwami minimum miesiąca lub dłużej, ZAWSZE po wcześniejszej konsultacji oraz serii Regeneracji – 5-10 sesji w zależności od stanu samopoczucia:

Ratunkowa – Stany Depresji i Straty – 1 cz.
Powrót + 2 Reg. + Odzyskanie + 2 Reg.

min 6 sesji, 2 razy w tygodniu, 3 tygodnie
1500 zł

Ukorzenianie – Stany Depresji i Straty – 2 cz.

1 Reg + Siła Rodu + 1 Reg. + Kobiecość + 1 Reg + Męstwo + 1 Reg. + Dziecko + 2 Reg.

min 10 sesji, 2 razy w tygodniu, 1 mies.
2500 zł

Dobrostan – Stany Depresji i Straty – 3 cz.
1 Reg + Wolność + 1 Reg. + Ochrona + 1 Reg. + Wynalazca + 1 Reg. + Dobrostan + 2 Reg.

min 10 sesji, 2 razy w tygodniu, ok. 1 mies.
2500 zł

————————————-

Rodzina:

Szczęśliwa Kobieta lub Mężczyzna i Męstwo – po konsultacji – przykładowy rytm – po serii Regeneracji
Wolność + 1 Reg. + Ochrona + 1 Reg + Siła Rodu + 1 Reg. + Powrót lub Odzyskanie + 1 Reg + Kobiecość lub Męstwo + 1 Reg. + Dziecko + 1 Reg. + Dobrostan + 1 Reg. + Energi Życia + 1 Reg

min 16 sesji, 2 razy w tygodniu, 3 mies. – wskazana jest przerwa w połowie cyklu około miesiąca
4000 zł

Dla Dzieci

Dostrajanie dla dzieci w wieku do 7 lat jest oparte na obserwacji i rozmowach, powyżej 7 do 18 lat jest pełną współpracą.
Do 13 roku życia dzieci odbywają sesje razem z rodzicami, najlepiej po ustabilizowaniu stanu rodzica.

Pamiętamy, że dziecko jest tylko wskazówką co pilnego należy zrobić, wszelkie dostrajanie Rodziny zaczynamy od rodziców albo prowadzimy wszystkich równolegle. Dla Rodziny również specjalne pakiety cenowe.

Wzmocnienie Dziecka lub \ i Rodzica (co najmniej jednego) w trudnej sytuacji psychofizycznej:   po serii Regeneracji – sesje Dziecka razem z Rodzicem w jednej cenie
Wolność + 1 Reg. + Ochrona + 1 Reg. + Siłą Rodu + 1 Reg + Dziecko + 1 Reg + Powrót lub Odzyskanie + 1 Reg + Wynalazca + 1 Reg. + Dobrostan + 1 Reg. + Energi Życia + 1 Reg

ok. 17 sesji, 2-3 razy w tygodniu, ok 2 – 3 mies. – wskazana jest przerwa w połowie cyklu około miesiąca

3993 zł

Wzmocnienie ciała, kreatywności i odwagi Dziecka  – po serii Regeneracji – sesje razem z Rodzicem w jednej cenie

Wolność + 1 Reg. + Ochrona + 1 Reg. + Siła Rodu + 1 Reg + Dziecko + 1 Reg + Wynalazca + 1 Reg. + Dobrostan + 1 Reg. + Energi Życia + 1 Reg

14 sesji, 2-3 razy w tygodniu, ok 1,5 mies.

3500 zł

—————————————

Dobrostan życiowy – dla osób po całej serii, dla wzmocnienia samopoczucia, cyklicznie powtarzany – w bardzo stabilnej formie psychofizycznej 

1 Reg + Wolność + 1 Reg. + Ochrona + 1 Reg. + Wynalazca + 1 Reg. + Dobrostan + 1 Reg.

min 9 sesji, 2 razy w tygodniu, 1 mies.
2250 zł

Dobrobyt w Biznesie – wersja dla Liderów – po serii Regeneracji

12 Kodów Dostrajania z Regeneracjami pomiędzy każdym kolejnym – do konsultacji W SPECJALNEJ KOMPOZYCJI

ok. 24 sesje, 3 razy w tygodniu, 2 mies.
10 656 zł

Sesje odbywają się we wtorki, środy i czwartki – pozostałe dni i sesje nocne są dodatkowo płatne,

godziny sesji 8.00, 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00

Dostępne są również sesje wzmacniające dla zwierząt. Wyłącznie po szczegółowej konsultacji.

—————————————

Opisy Kodów Dostrajających:

Najważniejszy i gruntujący w nas życie jest pierwszy Kod. Jest stosowany jako regeneracja przed i po każdym innym Kodzie. Zwiększa to efekty zmiany w potężnym i zauważalnym zakresie.

 1. Tron Mocy Regeneracji

  Moje Multiwersum

  Odnowa biologiczna, Regeneracja Świadomości, Głęboki Relaks, Samozdrowienie Ciała, Odmładzanie, Siła Życia,
  Zdrowie w przyjemności i r
  ównowadze.

   

  Przebywanie w relaksie, rozluźnieniu i z uśmiechem stwarza w nas przestrzeń żywą. Jest podobna do Sieci Szmaragdowej Ziemi – roślin w połączeniu z Wodą. To fundament dla życia wszystkich Istot. To stan naturalny. Jest to emanacja wspólnej siły Istot – roślin, zwierząt, minerałów, Ciał niebieskich oraz Człowieka. Człowieka bez umysłu naznaczonego cywilizacją – z umysłem  Diamentowym Natury.

  Istoty Ziemi i Kosmosu utrzymują wibracje życia w wielkich i małych cyklach w stanie nieustannego połączenia. To stan harmonii we wzajemnym byciu, karmieniu się wzajemnym i nieustannym przepływie. Do tego przepływu włączamy świadomie siebie.

  Zieleń roślin oraz błękity wody i nieba to skojarzenie najpiękniejszego rodzaju wypoczynku i relaksu. Wakacje w Raju na Ziemi. Nagroda za wszelkie trudy umysłu i ciała. Połączenie błękitów i zieleni to wibracja kompresu kojącego i chłodzącego na rozpalone, rozwirowane głowy ludzi. To wielka ulga dla nas w momentach, kiedy za dużo i za szybko myślimy, analizujemy i mówimy. To chłodne otrzeźwienie wtedy, kiedy zaniedbujemy siebie. To możliwość powrotu i zadbania o siebie znowu.

  Umieszczamy siebie w Naturze. Materialnie albo w pięknej wizualizacji. Przebywanie ludzi w Naturze, wśród roślin i zwierząt, wyrównuje przepływy energii przez ciało, przywraca naturalny dobrostan i humor. Możemy takie efekty uzyskać również w warunkach domowych – otaczając się roślinami i zwierzętami. Możemy też wesprzeć się na potędze kryształów, które Wiedzą. Minerały mają kluczową rolę w odzyskiwaniu świadomości przez Człowieka – wyświetlają nam nasze prastare Jakości, abyśmy mogli z nich budować swoje życie, właśnie Teraz. Jeden minerał reprezentuje w oddziaływaniu „zagęszczoną” energię zbliżoną do kawałka lasu. A czasem możemy poczuć poprzez niego całą Amazonię, bór słowiański… To połączenie daje niezwykłą siłę do stanięcia przed każdym ważnym życiowym wyborem. Daje szersze widzenie i głębsze czucie. Dzięki temu łatwiej wybierzemy swój rytm i swoją korzyść na pierwszym miejscu. Dzięki temu połączeniu zadbamy o siebie.

  Nasze ciało dąży nieustannie do swojego Naturalnego stanu – lekkiego, świadomego Tworzenia życia. Wprowadzamy kody regeneracji i bardzo głębokiego rozluźnienia, żeby zarysować na Nowo ścieżkę dostępu. Za każdym razem schodzimy niżej i głębiej. Przy uzyskaniu wprawy automatycznie zmniejsza się ilość stresu w ciągu dnia. Ciało zaczyna się samoistnie regenerować i przywracać samoregulację na poziomie zdrowotnym. Możemy obserwować nie tylko powiększającą się energię w ciele, ale też dajemy miejsce na otwieranie się ukrytych chorób i zaniedbań. Możemy się im przyjrzeć świadomie i z opieką. Wystąpią wtedy w skali o wiele mniejszej niż przy stanie alarmowym. Obserwujemy spokojnie te objawy i machamy im na pożegnanie. Dobrze, że przyszły się pokazać. Niektóre ostatni raz, a inne nikną stopniowo, jak echo w przestworzach.

  Choroba, a właściwie zdrowienie to nasze zabezpieczenie, rodzaj bezpiecznika dla ciała i świadomości. Wtedy możemy w spokojnym tempie rozluźnić ukryte w ciele miejsca, zaciśnięte długotrwałymi lękami i stresem. Otwieranie to powinno być powolne, aby ominąć możliwość zwarcia, czyli wystąpienia mocnego, gwałtownego objawu. Jest to ochrona dla ciała przed zawałem, wylewem, czy nagłym urazem. Nasz organizm chroni nas nieustannie i włącza wszelkie procesy rozładowujące i balansujące.

  W Naturze najpełniej koimy się, otulamy, goimy rany, rozanielamy się i czujemy dawno niesłyszany przepływ. Energia zaczyna krążyć jak uruchomione potężne wodospady życia, z potężną samoistną siłą. Witalność i poczucie mocy powraca – dając nam co dzień większe samozadowolenie, humor oraz dystans i swobodniejsze działanie w sprawach codziennych, czy tych wcześniej uważanych za trudne.

  Pojawia się też cudowny skutek uboczny rozluźniania – nasze ciało się odmładza. Wraz z poprawą tonusu mięśni i skóry – zmniejszają się zmarszczki i poprawia się sylwetka. Promienny wygląd, taneczny krok i uśmiech stają się naturalne codziennie. Zaczynamy czuć jakość ciała jako potężny napęd i esencję samopoczucia. Co dzień krok dalej, co dzień centymetr więcej. Tyle jest dobrze dla spokoju umysłu, a kroki milowe w energii robią się same.

  W naszym zabieganym świecie nauczenie ciała głębokiego relaksu jest konieczne. Wprowadzanie pogłębiania tego stanu, aż do czasu nauczenia się Dobrostanu. Aż do wpisania tego statusu jako naszego obowiązkowego wobec siebie i innych Istot, z którymi żyjemy. Naturalnego – Diamentowego Umysłu Natury.

  Spokojna i rozluźniona Istota to standard Dobrego i kreatywnego życia.


Kody stosowane do układania się w nas światła w komórkach otwartych przez kod Regeneracji. Najlepiej rozpocząć od kilku kodów Regeneracji i po przerwie umawiać się na konsultację – co dalej.

2. Wolność swojej energii, Mój wybór, Szacunek do siebie, Świadoma Energia Tworzenia, Moje TERAZ Kreuje,

3. Moc i Ochrona energetyczna, Nowe Potężne Naturalne Ja, Absolutne zaufanie do siebie,

4. Siła Rodzica, Siła Rodu i Błogosławieństwo, Kompozycja harmonii Rodu, Zasilenie radością i dziećmi w codziennym dniu.

5. Kobiecość, Naturalny Cykl Kobiety, stabilność i światło w hormonach, przyjemne i piękne ciało, Zachwyt i wigor.

6. Odzyskanie Najlepszych Jakości Życia po śmierci bliskich i stracie życiowej, utracie zdrowia, majątku czy związku.

7. Moc Jaguara, Męstwo, Święta Amazonia, Esencja Natury, Energia Męska w świętej formie Stworzenia. 

8. Powrót ze stanów granicznych – Powrót z ucieczki w depresję, nałogi, utratę zdrowia psychicznego poprzez kojące zanurzenie. Apetyt na Życie i Moc Świadomego Wyboru.

9. Szczęśliwe Dziecko, Bezpieczne ciało, odkrywczy, ciekawy i twórczy umysł, spontaniczność wyrażana w radości ciała, Dobre Życie.

10. Spokojne ciało i umysł, lekkość i jasność głowy, Wolność myślenia, Wynalazca, nieograniczona radosna Kreacja

11. Dobrobyt materialny i Dobrostan, Realizacja swoich talentów i Przeznaczenia, przepływ, urodzaj, poczucie Pełni i Opieki. Mój Rytm buduje moje bogactwo.

12. Lwie Serce, Etyczne Przywództwo, Pełna obecność i odrębność, Łatwość i lekkość współdziałania, Witalność i Wigor w pracy, Mądrość i Decyzyjność w zarządzaniu materią, Świadomość lustrzanych światów, fizyki i astronomii położenia Ziemi.

13. Sacrum Energii Kundalini, Siła, Słodycz, Radość i Esencja Życia, Święty taniec i moc śpiewu, naturalna soczysta Seksualność, Połączenie Wszystkiego w wielkich cyklach, prowadzenie Węża, Lwa i Orła.