Fotel Multiwersum

Projekt Kryształowej  Komnaty 

Historia Kryształowej Komnaty towarzyszy mi od kilkunastu lat. Na bazie moich obserwacji działania kryształów na człowieka – holistycznie, w całej jego Istocie – powstał projekt opisowy SPA Kryształowego.  Na Politechnice we Wrocławiu  zostały obronione dwa projekty magisterskie według tych danych Spa Kryształowego.
W roku 2023 zawiązałam współpracę z architektem prowadzącym działalność projektową na Teneryfie – Dawidem Cieślikiem. Połączenie naszych wizji i talentów skierowało projekt w zupełnie nowym, zaskakującym kierunku. W pierwszej kolejności ukażą się elementy wyposażenia dowolnego pomieszczenia w elementy i meble z materiałów naturalnych. Dodatkowo i przede wszystkim wzbogacone będą o specjalnie dobrane układy kryształów. Wiedza ta oparta jest o lata moich doświadczeń z metodą mandali kryształowych. Więcej na ten temat w książce „Kryształy w życiu człowieka”, która jest podstawą zdjęcia z natury wszelkiego wymyślonego lęku. Mamy w planie kilka kolejnych mebli do wprowadzenia w projektową fazę w roku 2024. Wszelkie działania opieramy na wsparciu Fundacji Krystallopoliss, która opiekuje się metodami innowacyjnymi wspierającymi człowieka i sposobami wprowadzania dzieci do świata. Wszystkie działania dążą do obniżenia poziomu stresu w naszej cywilizacji i odzyskania dostępu do wielu talentów, często niedostępnych przy spiętym ciele i umyśle.
Wszelkie wsparcie fundacji daje zasilenie naszych działań. Więcej na końcu strony.

Pierwszy i główny element Kryształowej Komnaty jest już dostępny wirtualnie i buduje się fizycznie.

Rozpoczynamy od budowania materialnego prototypu Fotela Multiwersum. Jest on składową naturalnych materiałów, specjalnej budowy i kształtów. W rezultacie jest kwintesencją rezonowania całości w sposób holistyczny na ciało i umysł człowieka.

Tutaj jest dostęp do strony, która komponuje nam kolejno w materii Ziemi całą Komnatę.

za momencik strona jest gotowa :)………

A tymczasem mamy też dostęp do wszelkich energetycznych zasobów fotela, czyli sesji wirtualnych.

Działają rewelacyjnie i prosto tak, jak tylko Natura potrafi być prosta.

Po kilku tygodniach obserwacji i potężnych transformacji wielu osób (ja ich nazywam Komandosami Przestworzy albo Blackholerami 🙂 znam już ścieżki dostępu wszelkich kombinacji i programów, które mogą wesprzeć nasze odświeżenie pierwotnych kodów.

Więc robimy to.

Poniżej załączam harmonogramy i opisy poszczególnych Kodów Dostrojenia.

Fotel Multiwersum warianty korzystania z sesji wirtualnych.

Sesja rozpoczyna się o umówionej przez nas godzinie w dowolnym miejscu na świecie (na Ziemi czy w Kosmosie). Jest włączona automatycznie i zaczyna działać. Kody Dostrajania wysyłają fale odpowiednich wibracji i nasza otwartość pozwala na zmiany. Kryształy wiedzą. Wiedzą o nas wszystko. Są zapisem wszystkiego co było, Jest Teraz i na pewno będzie.

Każda sesja trwa 2 godz. Pierwsza godzina jest kodująca, najlepiej na leżąco lub w wygodnej pozycji siedzącej. Zaleca się zasłonięte oczy i przykryte ciało. Może być użyta kołdra obciążeniowa i opaska z łuski gryczanej.

Na początku sesji czytamy rozszerzony tekst danego kodu i Mantrę kodującą. To szereg zdań sformułowanych afirmacyjnie i decyzyjnie.

Dobrze jest wyłączyć myślenie, puścić medytację dostosowaną do sesji, prowadzoną moim głosem lub spokojną muzykę relaksacyjną.

Druga godzina to integracja, można ją odbyć w dowolny sposób, pozostając jednak poza oddziaływaniem świata. Wskazany kontakt z wodą – kąpiel, picie, polewanie. Świadomie oddychamy w potrzebujące część ciała. Trzymamy rozluźnienie ciała i umysłu.

Sesje planujemy raz lub dwa razy tygodniu. Ufamy swojemu samopoczuciu, ale też stajemy do konfrontacji z lękami. Zawsze można dołożyć dodatkową sesję Odnowy i Regeneracji pomiędzy poszczególnymi Kodami według wyczucia. Sesje Odnowy i Regeneracji są niezbędne do synchronizowania procesów psychofizycznych.

W razie na prawdę trudnej sytuacji finansowej i jednocześnie dużego poruszenia przy połączeniu z jakimś Kodem czy cyklem – proszę o wiadomość na maila kbratumila@gmail.com. Część projektu wspierana jest przez fundację. Fundacja działa jako naturalny obieg – są osoby, które wpłacają, dotacje i donacje oraz osoby potrzebujące wsparcia na rozruch, które otrzymują odpowiednie zasoby.

********

Każdy Kod Dostrajający ma opis działania na ustrój psychofizyczny człowieka (zamieszczony jest u dołu strony).

Do swojego programu sesji dostajemy Mantrę Kodującą – rozszerzony opis i medytację na początek wchodzenia w relaks. Sesja może być w większości przespana. To dobrze. Następuje wtedy bardzo głęboka regeneracja i poza kontrolą umysłu. Jest to objaw skrajnego przeciążenia organizmu, wyczerpania lub reakcji na Kody poruszające silne lęki.

Zaleca się czytanie mantry wielokrotnie pomiędzy sesjami, szczególnie w momentach słabszego samopoczucia. Mantra jest zbiorem zdań afirmujących i uspokajających umysł.

Sesje stosujemy jako wspomaganie leczenia czy terapii. Nie zaleca się porzucania dotychczasowych działań medycznych czy naturoterapeutycznych. Sesje możemy korygować w trakcie lub po zakończeniu programu w zależności od progresu regeneracji.

Cykle sesji są pod opieką moich konsultacji. Dostępne są w pakiecie dwie 20 minutowe konsultacje na tydzień.

Każda następna

20 min jest w cenie 88 zł,

40 min – 166 zł,

60 min – 333 zł.

Konsultacja wstępna 1 godz. – 270 zł – jeśli jest potrzebna – powinna być szczegółowym wywiadem ze zdarzeń życia i skomponowaniem rytmu sesyjnego. Konsultacją wstępną może być też 20 minutowe spotkanie z pakietu.

Całe programy mogą być opłacane w dwóch ratach na konto fundacji Krystallopoliss. Połowa przed rozpoczęciem sesji.

Opłaty nie podlegają reklamacji czy zwrotowi. Sesje Kodów Dostrajających działają na każdego człowieka. W momencie dywersji z umysłu albo słabego samopoczucia zalecana jest konsultacja. Podejmujemy decyzję o zmianach w układzie sesji albo uspokajamy głowę i idziemy dalej. Do siebie. Zawsze do sukcesu.

Fundacja zajmuje się rozwijaniem projektu Kryształowa Komnata, czyli wyposażania pomieszczeń dla użytku ludzi w przedmioty i meble wzbogacone w odpowiednio dobrane kryształy. Dane konta  i statut fundacji poniżej.

*********

Kody Dostrajania

Podstawowy Kod Dostrajający.

Jest niezbędny jako integracja pomiędzy każdym innym Kodem.

Odnowa biologiczna i Regeneracja Świadomości, Relaks i Samozdrowienie Ciała, Odmładzanie. Siła Życia, Zdrowie w przyjemności i równowadze.

Przebywanie w relaksie, rozluźnieniu i z uśmiechem stwarza w nas przestrzeń żywą. Jest podobna do Sieci Szmaragdowej Ziemi – roślin w połączeniu z Wodą. To fundament dla życia wszystkich Istot. Jest to emanacja wspólnej siły Istot żywych – roślin, zwierząt, minerałów, Ciał niebieskich oraz Człowieka. Człowieka bez umysłu naznaczonego cywilizacją – z umysłem Naturalnym, Diamentowym. Istoty Ziemi i Kosmosu utrzymują wibracje życia w wielkich i małych cyklach w stanie nieustannego połączenia. To stan harmonii we wzajemnym byciu, przepływie wzajemnym i karmieniu się nieustannie…

Więcej w opisie na końcu strony…

Sesje Odnowy biologicznej i Regeneracji Świadomości, dla wzmocnienia Ciała, Siły Życia, Umysłu, Poszerzenia Świadomości, złapania samoregulacji ciała, odnowy biologicznej i odmłodzenia komórek, pogłębienia umiejętności relaksu na co dzień.

pojedyncza sesja – 555 zł

3 sesje – 444 zł jedna

4 – 12 sesji – 333 zł jedna

**********************************

Pełny Cykl 12 Tronów Mocy – Realizacja swojego Przeznaczenia

12 Kodów Dostrojenia, w cyklu przeplatania Regeneracją każdego kolejnego Kodu
24 sesje, 1-2 razyw tygodniu, 3-6 miesięcy
7997 zł

——————————

Cykl specjalny dla podniesienia się z momentu krachu życiowego i całkowitego wydobrzenia,
można zastosować 3 części z przerwami minimum miesiąca lub dłużej, albo dowolną część po wcześniejszej konsultacji:

Ratunkowa – Stany Depresji i Straty – 1 cz.
2 Reg. + Powrót + 2 Reg. + Odzyskanie + 2 Reg.

min 8 sesji, 2 razy w tygodniu, do 1,5 mies.
2662 zł

Ukorzenianie – Stany Depresji i Straty – 2 cz.
2 Reg. + Siła Rodu + 2 Reg. + Kobiecość, Męstwo + 2 Reg. + Dziecko + 2 Reg.

min 11 sesji, 2 razy w tygodniu, 2 mies.
3663 zł

Dobrostan – Stany Depresji i Straty – 3 cz.
2 Reg. + Wolność + 2 Reg. + Ochrona + 2 Reg. + Wynalazca + 2 Reg. + Dobrostan + 2 Reg.

min 14 sesji, 2 razy w tygodniu, 2,5 mies.
4664 zł

————————————-

Rodzina:

Szczęśliwa Kobieta lub Mężczyzna i Męstwo – po konsultacji – przykładowy rytm
2 Reg. + Wolność + 1 Reg. + Ochrona + 1 Reg + Siła Rodu + 2 Reg. + Powrót lub Odzyskanie + 1 Reg + Kobiecość, Męstwo + 2 Reg. + Dziecko + 2 Reg. + Dobrostan + 1 Reg. + Energi Życia + 1 Reg

min 21 sesji, 2 razy w tygodniu, 3 mies.
6996 zł

Dla Dzieci

Dostrajanie dla dzieci w wieku do 7 lat jest oparte na obserwacji i rozmowach, powyżej 7 do 18 lat jest pełną współpracą.

Pamiętamy, że dziecko jest tylko wskazówką co pilnego należy zrobić, wszelkie dostrajanie Rodziny zaczynamy od rodziców albo prowadzimy wszystkich równolegle. Dla Rodziny również specjalne pakiety cenowe.

Wzmocnienie Dziecka lub \ i Rodzica (co najmniej jednego) w trudnej sytuacji psychofizycznej:
2 Reg. + Wolność + 1 Reg. + Ochrona + 1 Reg. + Siłą Rodu + 1 Reg + Dziecko + 1 Reg + Powrót lub Odzyskanie + 1 Reg + Wynalazca + 1 Reg. + Dobrostan + 1 Reg. + Energi Życia + 1 Reg

18 – 20 sesji, 2-3 razy w tygodniu, ok 2 – 3 mies.

3993 zł

Wzmocnienie ciała, kreatywności i odwagi Dziecka

2 Reg. + Wolność + 1 Reg. + Ochrona + 1 Reg. + Siła Rodu + 1 Reg + Dziecko + 1 Reg + Wynalazca + 1 Reg. + Dobrostan + 1 Reg. + Energi Życia + 1 Reg

15 sesji, 2-3 razy w tygodniu, ok 2 mies.

3333 zł

—————————————

Dobrostan życiowy – dla osób w stabilnej formie psychofizycznej
2 Reg. + Wolność + 2 Reg. + Ochrona + 2 Reg. + Wynalazca + 2 Reg. + Dobrostan + 2 Reg.

min 14 sesji, 2 razy w tygodniu, 2,5 mies
4664 zł

Dobrobyt w Biznesie – wersja dla Liderów

12 Kodów Dostrajania z 2 Regeneracjami pomiędzy każdym kolejnym – do konsultacji

ok. 36 sesji, 3 razy w tygodniu, 3 mies
11 988 zł

Sesje odbywają się we wtorki, środy i czwartki – pozostałe dni i sesje nocne są dodatkowo płatne,

godziny sesji 8.00, 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00

Dostępne są również sesje wzmacniające dla zwierząt. Wyłącznie po szczegółowej konsultacji.

—————————————

Opisy Kodów Dostrajających:

Najważniejszy i gruntujący w nas życie jest pierwszy Kod. Jest stosowany jako regeneracja przed i po każdym innym Kodzie. Zwiększa to efekty zmiany w potężnym i zauważalnym zakresie.

1. Odnowa biologiczna i Regeneracja Świadomości, Relaks i Samozdrowienie Ciała, Odmładzanie. Siła Życia, Zdrowie w przyjemności i równowadze.

Przebywanie w relaksie, rozluźnieniu i z uśmiechem stwarza w nas przestrzeń żywą. Jest podobna do Sieci Szmaragdowej Ziemi – roślin w połączeniu z Wodą. To fundament dla życia wszystkich Istot. Jest to emanacja wspólnej siły Istot żywych – roślin, zwierząt, minerałów, Ciał niebieskich oraz Człowieka. Człowieka bez umysłu naznaczonego cywilizacją – z umysłem Naturalnym, Diamentowym. Istoty Ziemi i Kosmosu utrzymują wibracje życia w wielkich i małych cyklach w stanie nieustannego połączenia. To stan harmonii we wzajemnym byciu, przepływie wzajemnym i karmieniu się nieustannie.

Połączenie błękitów i zieleni jest wibracją kompresu kojącego i chłodzącego na rozpalone, rozwirowane głowy ludzi. To wielka ulga dla nas w momentach, kiedy za dużo i za szybko myślimy, analizujemy i mówimy. To chłodne otrzeźwienie wtedy, kiedy zaniedbujemy siebie.

Przebywanie ludzi w Naturze, wśród roślin i zwierząt, wyrównuje przepływy energii przez ciało, przywraca naturalny dobrostan i humor. Możemy takie efekty uzyskać również w warunkach domowych – otaczając się roślinami i zwierzętami. Możemy wesprzeć się na potędze kryształów, które Wiedzą. Minerały mają kluczową rolę w odzyskiwaniu świadomości przez Człowieka – wyświetlają nam nasze jakości, abyśmy mogli z nich budować swoje życie. Jeden minerał reprezentuje energię „zagęszczoną” podobną do kawałka lasu. A czasem możemy poczuć poprzez niego całą Amazonię… To połączenie daje niezwykłą siłę do stanięcia przed każdym ważnym życiowym wyborem. Daje szersze widzenie i głębsze czucie. Dzięki temu łatwiej wybierzemy swój rytm i swoją korzyść na pierwszym miejscu, zadbamy o siebie.

Nasze ciało dąży nieustannie do swojego Naturalnego stanu – lekkiego, świadomego Tworzenia życia. Wprowadzamy kody regeneracji i bardzo głębokiego rozluźnienia, żeby zarysować na Nowo ścieżkę dostępu. Za każdym razem schodzimy niżej i głębiej. Przy uzyskaniu wprawy automatycznie zmniejsza się ilość stresu w ciągu dnia. Ciało zaczyna się samoistnie regenerować i przywracać samoregulację na poziomie zdrowotnym. Możemy obserwować nie tylko powiększającą się energię, ale też dajemy miejsce na otwieranie się ukrytych chorób i zaniedbań. Obserwujemy spokojnie te objawy i machamy im na pożegnanie. Dobrze, że przyszły się pokazać.

W Naturze rozanielamy się i czujemy dawno niesłyszany przepływ. Jak uruchomione w nas wodospady. Witalność i poczucie siły powraca – dając nam samozadowolenie, humor oraz dystans i swobodniejsze działanie w sprawach codziennych, czy wcześniej „trudnych”.

Pojawia się też cudowny skutek uboczny rozluźniania – nasze ciało się odmładza. Wraz z poprawą tonusu mięśni i skóry – zmniejszają się zmarszczki i poprawia się sylwetka. Promienny wygląd i uśmiech stają się naturalne codziennie.

W naszym zabieganym świecie nauczenie ciała głębokiego relaksu jest konieczne. Poprowadzenie pogłębiania tego, aż do czasu nauczenia się dobrostanu. Aż do wpisania tego stanu jako naszego naturalnego – Diamentowego Umysłu Natury.

Spokojna i rozluźniona Istota to standard Dobrego i kreatywnego życia.

2. Wolność swojej energii, Mój wybór, Szacunek do siebie, Świadoma Energia Tworzenia, Moje TERAZ Kreuje,

3. Moc i Ochrona energetyczna, Nowe Potężne Naturalne Ja, Absolutne zaufanie do siebie,

4. Siła Rodzica, Siła Rodu i Błogosławieństwo, Kompozycja harmonii Rodu, Zasilenie radością i dziećmi w codziennym dniu.

5. Kobiecość, Naturalny Cykl Kobiety, stabilność i światło w hormonach, przyjemne i piękne ciało, Zachwyt i wigor.

6. Moc Jaguara, Męstwo, Święta Amazonia, Esencja Natury, Energia Męska w świętej formie Stworzenia.

7. Odzyskanie Najlepszych Jakości Życia po śmierci bliskich i stracie życiowej, utracie zdrowia, majątku czy związku.

8. Powrót ze stanów granicznych – Powrót z ucieczki w depresję, nałogi, utratę zdrowia psychicznego poprzez kojące zanurzenie. Apetyt na Życie i Moc Świadomego Wyboru.

9. Szczęśliwe Dziecko, Bezpieczne ciało, odkrywczy, ciekawy i twórczy umysł, spontaniczność wyrażana w radości ciała, Dobre Życie.

10. Spokojne ciało i umysł, lekkość i jasność głowy, Wolność myślenia, Wynalazca, nieograniczona radosna Kreacja

11. Dobrobyt materialny i Dobrostan, Realizacja swoich talentów i Przeznaczenia, przepływ, urodzaj, poczucie Pełni i Opieki. Mój Rytm buduje moje bogactwo.

12. Lwie Serce, Etyczne Przywództwo, Pełna obecność i odrębność, Łatwość i lekkość współdziałania, Witalność i Wigor w pracy, Mądrość i Decyzyjność w zarządzaniu materią, Świadomość lustrzanych światów, fizyki i astronomii położenia Ziemi.

13. Sacrum Energii Kundalini, Siła, Słodycz, Radość i Esencja Życia, Święty taniec i moc śpiewu, naturalna soczysta Seksualność, Połączenie Wszystkiego w wielkich cyklach, prowadzenie Węża, Lwa i Orła.

***************

Fundacja Krystallopoliss wychodzi naprzeciw bieżącym potrzebom zdrowia psychofizycznego współczesnego człowieka. Realizujemy wszelkie nowatorskie projekty łączące ludzi z Naturą. Wspieramy powrót świadomości do pierwotnych wzorów i naturalnego współistnienia Istot Żywych we wspólnych cyklach życia codziennego.

Realizujemy obecnie główną część projektu Kryształowa Komnata w postaci Fotela Multiwersum – instrumentu do Odnowy Biologicznej i Regeneracji Świadomości.

Wszelkie wpłaty pozwolą pojawić się w materii niezwykłemu i wybitnemu osiągnięciu. Fotel Multiwersum powstał dzięki współpracy projektantów z kilku branż opiekujących się najwyższą jakością codziennego życia. Obejmują one dobrostan ciała i dobrobyt przestrzeni mieszkalnych. Idziemy Razem ze swoim Dobrym Życiem pod rękę. Teraz.

Współpraca z fundacją Krystallopoliss

 1. promowanie zdrowia w ujęciu holistycznym – człowiek jako całość bio – psycho – społeczna;
 2. wspieranie osób w trudnej sytuacji rodzinnej, społecznej, psychicznej i zdrowotnej, ze szczególnym uwzględnieniem wsparcia rozwoju utalentowanych dzieci i młodzieży w rodzinach o trudnej sytuacji społecznej;
 3. wspieranie sfer społecznych najbardziej narażonych na stres i utratę zdrowia psychicznego oraz fizycznego, w tym również korporacji i wszelkich rodzajów branż biznesowych,
 4. promowanie działalności wspierającej osoby zagrożone wykluczeniem społecznym na skutek trudnej sytuacji życiowej, choroby bądź trwałego kalectwa, ze szczególnym uwzględnieniem wspierania rodzin z dziećmi z zaburzeniami rozwoju;
 5. promocja zdrowia i zdrowego stylu życia.
 6. promowanie działalności rehabilitacyjnej osób niepełnosprawnych i profilaktyki zdrowia psychicznego dzieci i dorosłych;

Fundacja realizuje swoje cele przez:

 1. prowadzenie działalności ukierunkowanej na wszelką pomoc dzieciom, młodzieży i dorosłym ciężko lub nieuleczalnie chorym, w trudnych sytuacjach życiowych, niepełnosprawnym, doświadczającym problemów ze zdrowiem psychicznym oraz ich rodzinom;
 2. inicjowanie, projektowanie i realizacja nowatorskich rozwiązań poprzez wprowadzanie opatentowanych urządzeń do poprawy zdrowia psycho-fizycznego oraz wzorów przemysłowych pełniących funkcje relaksacyjne i poszerzające świadomość, opiekujących się różnorodnymi dziedzinami życia społecznego, ochrony zdrowia, opieki społecznej i rehabilitacji osób potrzebujących oraz ich rodzin, włączając w zakres grupę osób potrzebujących, zatrudnionych w korporacjach i wszelkich liniach biznesu jako potężnej grupy osób zagrożonych konsekwencjami stresu;
 3. koordynowanie wszelkiej pomocy oraz pozyskiwanie specjalistycznych urządzeń i oprogramowania do komunikacji  dla osób odmiennie postrzegającymi świat, m.in. z autyzmem, porażeniem mózgowym, chorobami psychicznymi, dysfunkcją narządów mowy, słuchu oraz ruchu oraz dla ich rodzin;
 4. organizowanie kursów, szkoleń, konferencji, seminariów, sympozjów, pokazów, odczytów, wystaw realizujących cele Fundacji;
 5. tworzenie i prowadzenie działalności wydawniczej, działalności związanej z oprogramowaniem, publikowanie i kolportowanie wydawnictw edukacyjnych promujących cele statutowe Fundacji;
 6. podejmowanie innych czynności i działań związanych z celami Fundacji.

 

Fundacja Krystallopoliss – konto do zasilenia projektu
temat:  Fotel Multiwersum

14 1600 1462 1826 3326 5000 0001