Eliksiry

Eliksiry Odnowy to połączenie mocy kryształów i potęgi roślin we wspólnym tańcu. Wzajemne wzmocnienie działania kamieni i roślin daje możliwość mocnego poruszenia w nas prastarych wzorów. Odpowiednie dobranie alchemiczne kompozycji daje możliwość dotknięcia wielu aspektów na raz i ożywienia ich w życiu. Przepiękne zapachy naturalnych olejków eterycznych najwyższej jakości łączą się z pięknem kolorów minerałów. Wygodny sposób dozowania w roll-on wraz z olejem migdałowym dopełnia luksusu codziennego stosowania.

Odnowienie mocy Trzech Bogiń w Macierzach wzorów Cywilizacji.

Seria specjalnie skomponowanych eliksirów
o alchemicznie dobranym składzie

projekt w trakcie wdrażania

Moc Ateny

Minerały użyte do tej niezwyklej kompozycji – awenturyn, tygrysie oko, ametyst, kwarc różowy, turmalin, karneol, krzemień pasiasty oraz olejki eteryczne w specjalnej kompozycji.

Wzmacniają w nas naszą odwagę bycia w podróży życia, przygody, wolności i płynięcia w Teraz, wolności wyboru, prawa do wyboru, obowiązku wyboru dobrych rzeczy dla siebie, powrót do swojego naturalnego rytmu dnia, odnalezienie go na nowo, dbanie o granice i poczucie osadzenia w sobie, elastyczność umysłu, tworzenie fundamentów dla relacji poprzez klarowność, prostotę i otwartość, odwaga w aspekcie wyrażania siebie jako istoty szczególnej i niepowtarzalnej, poczucie sensu życia na bardzo głębokim, pierwotnym poziomie ciała i duchowości Ziemi, skupienie uważności na Teraz i czynnościach codziennych jako kluczy do Szczęścia i tworzenia Dobrego Życia , ochrony życia i podniesionej do góry dumnie głowy w wyrazie samozadowolenia i samostanowienia.

Wenus z Milo

Ta przepiękna konstelacja minerałów – cytrynu, fluorytu, kryształu dymnego, jaspisu czerwonego, awenturynu, akwamarynu, lapisu czy sodalitu i ametystu oraz olejki eteryczne w specjalnej kompozycji.

Daje możliwość pojawienia sie w naszym życiu dodatkowego wzmocnienia w aspektach radości tworzenia, kreacji umysłem dziecka, przepływu obfitości wszelakiej, poczucia swoich wewnętrznych i materialnych zasobów i dostępu do nich, kontaktu z podświadomością i jej ekspresji w świadomym życiu, wiedzy o swoich umiejętnościach indywidualnych i przeznaczeniu, wzmacnianie poczucia bycia Teraz i wracanie z innych przestrzeni czasowych, osadzenie w witalności i poczuciu ciała, poczucie zdrowia i chęci bycia zdrowym, poczucie piękna ciała i przyrody, uwielbienie i zachwyt Istotami Ziemi, tworzenie pod wpływem impulsów miłości, zachwytu i błogostanu, uwolnienie podróży przez życie zarówno w przenośni, jak też swoboda poruszania się poprzez różne miejsca na Ziemi.

Afrodyta

Uwodzicielska i rozanielająca kompozycja minerałów afrodyzjujących – rubinu, kamienia księżycowego, kwarcu różowego, karneolu, granatu, jaspisu czerwonego, ametystu, awenturynu, krzemienia pasiastego oraz olejki eteryczne w specjalnej kompozycji.

Powiększają one w nas kobietach sens życia w samym tylko byciu. Uruchomiony zostaje aspekt Rubinowej Królowej, czyli naszego działania tworzącego i chroniącego życie, daje podstawy pod dobre relacje – również ze sobą – rozluźnienie na poziomie ciała i umysłu, wejście w swoje wewnętrzne tajemnice i przestrzenie nieodkrytej kobiecości, wrażliwości i delikatności. Dają poczucie życia jako pięknej przygody na co dzień i opieki świata, poczucie siebie jako skarbu i bezcennej istoty dla całości planu cywilizacji. Wszelkie czerwone kamienie i esencje kwiatowe osadzają nas w niezwykle zmysłowej krainie cielesności i głębi doznań, zakradając się nawet do krain pierwotnych i odkrywając tajniki miłości w relacjach – do siebie, partnerskiej i do wszystkich ludzi, do świata Natury.

———————–

 

Odnowienie mocy Aspektów Męstwa w Macierzach wzorów Cywilizacji.

Sokole Oko – Rozjaśnienie Umysłu

Minerały użyte do tej niezwyklej kompozycji –
cytryn, amazonit, kwarc z rutylem, kryształ górski, ametyst, oliwin, fluoryt
oraz olejki eteryczne w specjalnej kompozycji.

Wzmacnia jasność i trzeźwość umysłu, łącząc z wewnętrznymi krainami samostanowienia i wolności wewnętrznej, wolności wyboru tego o czym myślimy, co mówimy i jak to będziemy realizować.
Rozjaśnia głowę i uspokaja, błyska nowymi rozwiązaniami i kreatywnym myśleniem w kierunkach nowo poznanych. Inspiruje łatwością materializowania się zjawisk i możliwościami samotworzenia się rozwiązań.
Pokazuje nam słodycz oświeconego umysłu już teraz – mamy go w sobie, tylko do odświeżenia.

Skok Pantery – Rozbłysk Witalności

Ta przepiękna konstelacja minerałów
– oliwinu, kwarcu różowego, karneolu, cytrynu, tygrysiego oka, granatu i awenturynu
oraz olejków eterycznych w specjalnej kompozycji.

Podnosi witalność na bazie błyskawicznie działających cytrusów i gruntuje ją głęboko fundamentalnymi wibracjami. Możemy poczuć się napełnieni i naenergetyzowani, gotowi do działania i komunikacji. Tworzy łatwość przepływu energii i informacji przez nasze ciało, umysł i zdarzenia dnia. Przypomina pierwotne nici połączeń Istot Żywych i wspólny obieg olbrzymiego zasobu żywej, pulsującej energii Złotej Przędzy.
Uczy zbierać i kumulować energię do dużych skoków w działaniu i rozpędzaniu swojego celu życia.

Radosny Ryś – Odwaga Współdziałania

Wesoła i gruntująca kompozycja minerałów
granatu, cytrynu, kryształu dymnego, kwarcu różowego, sodalitu, karneolu, ametystu
oraz olejków eterycznych w specjalnej kompozycji.

Pokazuje gdzie w nas mieści się odwaga do wyrażania siebie, naturalne poczucie wartości w połączeniu z całkowitą indywidualnością. Włączają się mechanizmy samozadowolenia i uruchamiają łatwą, klarowną komunikację. Stany te wyzwalają odświeżenie, ukojenie, samoakceptację, a nawet zdrowy zachwyt swoją Istotą jako niezbędną częścią świata materialnego. W błysku oka mieści się potężny świat kreowania w łatwości dziecięcego umysłu i doświadczenia mistrza. Nabieramy zaufania do świata.