Regulamin sklepu

 1. Towar oferowany w tym sklepie sprzedawany jest przez firmę:
  KATARZYNA BARCZYŃSKA-KRYSZTAŁOWE ŚWIATY
  NIP: 8942362799
  REGON: 368453021
  Sucha Mała nr.1
  55-106 Zawonia
  Z siedzibą w Suchej Małej 1, 55-106 Zawonia
 2. Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym przyjmowane są za pomocą formularza z koszykiem zakupów na stronie finalizacji zamówienia.
 3. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówień nie będą rozpatrywane i realizowane. W razie wątpliwości przesłane do nas zamówienie od nowego Klienta jest potwierdzane telefonicznie lub poprzez e-mail.
 4. Zamówienia od Klientów będą potwierdzane wyłącznie pocztą e-mail.
 5. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 6. Firma KATARZYNA BARCZYŃSKA-KRYSZTAŁOWE ŚWIATY zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży.
 7. Po uiszczeniu opłaty Klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności dostarczyciela.
 8. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz problemów dotyczących ilości zamawianych produktów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie (wraz z dostarczycielem) protokołu reklamacyjnego.
 9. Zamówione produkty wysyłamy pocztą na koszt zamawiającego.
 10. Należności za zamówiony towar można dokonywać na wiele sposobów: przedpłata na konto, poprzez płatności online (serwis Przelewy24: z dowolnego banku oraz kartami kredytowymi)
 11. Klientowi przysługuje prawo do ostąpienia od umowy z tytułu rękojmi. Dodatkowe koszty transportu (np. wysyłka ekspresowa) nie są zwracane. Aby zrezygnować z zakupu, poinformuj nas o swojej decyzji, wysyłając wiadomość na samarkanda@swiatkrysztalow.com.pl w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Przesyłkę proszę odesłać Pocztą Polską lub dowolnym kurierem w ciągu 14 dni od zgłoszenia odstąpienia od umowy na adres:
  KATARZYNA BARCZYŃSKA-KRYSZTAŁOWE ŚWIATY
  Sucha Mała nr.1
  55-106 Zawonia
 12. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia lub zmiany cen niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem.
 13. Administratorem Pani/a danych osobowych jest KATARZYNA BARCZYŃSKA-KRYSZTAŁOWE ŚWIATY z siedzibą w Sucha Mała nr.1, 55-106 Zawonia, kontaktowy adres e-mail to: samarkanda@swiatkrysztalow.com.pl
 14. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne i w żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”. Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o ich usunięcie lub zaprzestaniu ich wykorzystywania. Klienci mają również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO). Dane osobowe przetworzone będą tylko i wyłącznie w celu realizacji zamówienia.
 15. Sklep internetowy będzie od Państwa zbierał następujące dane osobowe za pośrednictwem Witryny oraz innych form komunikacji, w przypadku dokonywania zakupów i procesu rejestracji na Witrynie:
  • nazwisko i imię,
  • adres do korespondencji, jeżeli jest inny niż adres zameldowania,
  • adres poczty elektronicznej,
  • numer telefonu.

  Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz konieczne dla dokonania rejestracji i zakupu w ramach Witryny.

 16. W razie jakichkolwiek niejasności i zapytań prosimy o e-mail na adres: samarkanda@swiatkrysztalow.com.pl