Mandale Osobiste

Mandale osobiste

—————————————————————————————–

zielony-zdobiony-fraktal

———————————————————————————————-

Mandale osobiste – do użytku przez jedną osobę – mogą posiadać różnorakie właściwości w zależności od minerałów do niej użytych.

Ostatnie badania jednokolorowych mandali przyniosły zaskakująco wiele nowych odkryć – mandale są mocniejsze, bardziej wyraziste, szybko odczuwalne, ułatwiające pozytywne i skuteczne rozwiązywanie spraw codziennych, ale też starych i zawikłanych!

Zalecane jest, żeby ich używać w miejscach odpoczynku – do spania, w fotelu czy na ulubionej kanapie, gdzie czytamy, słuchamy muzyki. Wskazane jest skupienie na sobie – czyli relaks, żeby ciało pozwoliło sobie na całkowite rozluźnienie, a nasz umysł trochę odpłynął. Poobiednia drzemka jest idealna. TV czy filmy odradzam -mogą wprowadzać nadmierne napięcie i pobudzenie.

Z mandali może korzystać też inna osoba w miejscach dziennego odpoczynku, w miejscu do spania zaleca się przestrzeń tylko dla jednej osoby. Jest to ważne w przypadku mandali zdrowotnych, które działają na określonych zakresach energetycznych.

———————————————————————————————–

tapety.joe.pl-fraktalowy-kalmar

———————————————————————————————–

Bardzo ważne!

Minerały jako część Ziemi – czyli te same co my żywioły, pierwiastki i atomy – mają pobudzić w nas odpowiednie impulsy oraz pamięć idealnego stanu ciała i ducha. W biegu cywilizacji trochę się zapomnieliśmy – stawiamy dobro innych ponad swoje!
Tylko silny i szczęśliwy człowiek może dawać światu siłę i szczęście!

Minerały nie są talizmanami na szczęście czy czarodziejskimi przedmiotami – warunkującymi szczęście! Za pomocą ich impulsu mamy dokonać zmiany w ciele i świadomości. Mamy stać się bardziej wolni i szczęśliwi – i dawać to najbliższym i dalszemu otoczeniu.

Szybkość zmiany i głębokość reakcji – np. samowyleczenie się – jest przede wszystkim zależne od nas. Nasza wola wytwarza energię do zmiany i odpowiednie struktury w polu kryształowym. Im większe jest zdecydowanie i żarliwość decyzji w naszym sercu – tym szybciej i większe rezultaty zobaczymy w swoim życiu.

Minerał powiększa energetycznie naszą decyzję, wzmacnia ją,
otacza opieką myśli i czyny – ale energia jest NASZA,
od nas wypływa, z głębi naszego Serca.

————————————————————————————————————

fraktalowa-bezdenna-spirala

————————————————————————————————–

Do każdej mandali dobierany jest specjalny kryształ rodzimy.

Moją propozycją jest mały szpic kryształu Gorskiego z okolic masywu Ślęży – z Jegłowej, koło Strzegomia. Kryształy te wydają bardzo przyjemne, kojące dźwięki przy delikatnym uderzaniu o siebie, nieustannie podwyższające wibracje radości. Ich światło jest niezwykle

Do wyboru są także kryształy dymne ze Strzegomia.
Potęga odwagi i Opieki.

———————————————————————————————————

kolorowe-barwienia-w-blekicie

————————————————————————————–

Kryształy i minerały są odpowiednio przygotowywane – specjalnie dla wybranej osoby.

Mandala nadaje się na prezent tylko jeśli znamy dobrze osobę prezentowaną i za jej zgodą – z podaniem opisu i kontaktu do mnie, w celu ustalenia szczegółów całości wibracji.

Wyjątkiem jest Mandala Szmaragdowa – Relaksacyjna – w wersji podstawowej może z niej korzystać każda osoba.
Może być darowana jako prezent-niespodzianka.

———————————————————————————————

zielone-plamy-ropy

———————————————————————————

Mandalę przygotowuję energetycznie od 1-3 tygodni.

Kryształy i minerały Mandali  dobieram wyjątkowo starannie – łącznie ze specjalnym wyjazdem w miejsca, gdzie jest możliwy bardzo szeroki wybór minerałów.

Przygotowanie energetyczne obejmuje harmonizację żywiołami, medytacje w czas pełni oraz nowiu Księżyca i zjawisk astronomicznych szczególnych w tym okresie – zaćmień, przejścia planet na tle Słońca, czy łączenia z całym gwiazdozbiorem urodzeniowym.

Do Mandali  dobieram wibracje drzew i kwiatów, ziół, czasem zwierząt – dopełniające całość energetycznie – ze wskazówkami jak najpełniej stosować te dopełnienia.

Zapraszam do doświadczania coraz bardziej dobrego i szczęśliwego życia,
niezależnie od wieku i stanu zdrowia.

Niech Natura nam sprzyja,
niech wchłania się w nas, aż do stanu nasycenia – dobrostanu.

*

Kasia Bratumiła Baran

————————————————————————————————–

niebieski-fraktal-na-zoltym-tle

———————————————————————————–

 

do  całej zakładki „Mandale…”  zostały dołączone  przepiekne zdjęcia tapet ze strony  – tapety.joe.pl, seria Wzory