Wibracje Owoców Ziemi i Ognia

Wibracje Owoców Ziemi – poczucie bezpieczeństwa i spokoju, harmonii

podnoszą witalność, energię – tętno życia i zmysłowość

Wibracje Ognia – poczucie więzi ze światem i spełnienia w misji życia

powiększanie własnych zasobów energii poprzez świadome działanie

 

Karneol – Kamień Odwagi – Tu i Teraz – Dzika Pierwotna Wiedza Matki Ziemi

Pomaga w zrozumieniu siebie, przywraca harmonię zrozumienia sensu życia i jego cykli – co odwzorowują cykle biologiczne kobiety, układy i gruczoły ciała ludzkiego – głównie opiekuje się brzuchem – jelitami i organami płciowymi. Otwiera człowieka na życie pełne nasycenia.

Pobudza osoby z bierną, rozkojarzoną energią i tonizuje skrajne zachowania u osób nadpobudliwych, egzaltowanych  – równowaga pełna wigoru.

Daje nam wzmocnienie wchłaniania pokarmu dla ciała i przyjmowania życia jako daru, usprawnia sfery witalności seksualnej  i zmysłowości  w harmonii dla partnera, opiekuje się jakością krwi, ciężarnymi i procesami pojawiania się życia – porodem dziecka jak i twórczością umysłu i serca – kreacji mocno opartą na wdzięczności do Ziemi. Łączy ciało z duszą – daje zrozumienie tego co nieuchwytne z materią i daje możliwość stosowania tego w życiu.

Granat

Wzmacnia chęć do życia – pobudza krążenie krwi, odbudowuje skład krwi co budzi najgłębsze siły witalne, pobudza całą przemianę materii, daje energię i odwagę do realizacji zamierzeń, spontaniczność, zaangażowanie i pasję! – nazywany dlatego kamieniem sukcesu. Równoważy zarówno chaotyczne jak i depresyjne stany – zalecany dzieciom nadpobudliwym, daje im spokój głębokiego, bardzo mocnego, stabilnego połączenia z Ziemią, poczucie uporządkowania i bezpieczeństwa. Rozjaśnia umysł, daje ulgę w stanach przygnębienia, gorączki ciała i myśli, uderzeń gorąca – poprzez wyrównanie energii skrajnych poprawia samopoczucie.

Przywraca układ rozrodczy i hormonalny do stanu równowagi i witalności, przywraca naturalną energię seksualną i przekształca w moc Serca. Jest wyrazem czystej miłości, prawdy i współodczuwania.

 

Labradoryt – Kamień Magii i Przeznaczenia

Patrząc na nieustannie połyskujące i mieniące się struktury – zaczynamy dostrzegać w sobie coraz więcej naturalnego, pierwotnego, dzikiego piękna połączonego z ponownym odkrywaniem naszych ukrytych, zapomnianych wewnętrznych mocy i możliwości – zamieniamy strach na ciekawość, beznadzieję na entuzjazm i wiarę w siebie, izolacje na inspirację.

Przywraca sny prorocze i prowadzenie przez Mądrość Wewnętrzną idąc w kierunku wykonania Planu Duszy – Przeznaczenia. Powoduje to pewność w codziennych wyborach i zwiększenie witalności oraz metabolizmu ciała, szybsze  krążenie energii i zwiększenie klarowności i percepcji postrzegania. Daje nam obraz naszej Duszyjego niezwykłego piękna – jako cudownego odbicia kolorów i struktur połyskujących na powierzchni. Widzimy więcej i mocniej, czujemy intensywniej, słyszymy głosy wewnętrznego świata, potrafimy z nich korzystać i tworzyć w tym swoją przestrzeń życiową.

 

Tygrysie oko

Daje nam wgląd w nasze myśli, emocje i działania  – poprawia widzenie fizyczne i Intuicją – wskazuje co pozbawia nas energii, chroni nas przed oddawaniem zasobów energii w naszych  codziennych drobnych, powtarzających się sytuacjach – to Rycerz Naszej Energii – uwaga! Głównie chroni nas przed nami samymi i daje sygnał otoczeniu, że mamy nasze zasoby dla siebie i dobrze nimi zarządzamy – daje nieustanny wzrost energii!

Daje poczucie bezpieczeństwa, że mamy w końcu całą energię dla siebie i cieszymy się tym – co magicznie przyciąga to obfitość. Nabieramy też z energią codzienną pewności siebie w kontakcie ze światem zewnętrznym i mniej sytuacji nas stresuje, przestajemy się bać codziennego dnia, odpoczywa tez nasz układ trawienny i dobrzeje, doznajemy rozluźnienia i uczucia przyjemności bycia. Przyspiesza się wchłanianie i wydalenie substancji w komórkach co uwalnia organizm z zalęgłości i powoduje lekkość w samopoczuciu – działanie ciała i umysłu przypomina chód tygrysa pełnego energii. Taki wzrost poziomu energii i brak lęku na co dzień w ciele powoduje cofanie się reakcji alergicznych – świat już nam nie zagraża i nie czujemy upływu energii poza naszą świadomą decyzją.