EMANACJE podstawowe

 

Wszystko powinno być krótkie i proste:)  za dużo wiadomości – za dużo myślenia…:)

Bycie z Naturą jest proste i nie wymaga myślenia!:)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Przytulając się do kota czy psa myślimy jak rosną nam wibracje?! o ile więcej?! robimy to dla czystej przyjemności bycia z nimi i czujem y jak poprawia to naszą energetykę:)

tak samo z kryształem czy drzewem!!!
bierzesz do ręki kryształ albo minerał, przytulasz się do drzewa i czujesz co się dzieje… jak przepływa energia…
albo po prostu jest dobrze i przyjemnie w sercu:) to wystarcza:)

bez znaczenia ile eonów lat będzie trwała na Ziemi ewolucja z jednego ciała w drugie (z węglowego w kryształowe, z obecnego w świetliste i diamentowe) i na jakim jesteśmy szczeblu rozwojowym!!!
czas przecież nie istnieje…
czy to jakaś dziwna pułapka?…
przecież nie chodzi o to gdzie stoimy w rządku do świetności tylko jak spędzamy w tej chwili czas!!!  jaką ma jakość i wagę dla nas!!!

ważne jest to – jak my sami jesteśmy dla siebie ważni!!!

My jesteśmy ważni i silni  jako ludzie! nie Mistrz, Brat z Kosmosu czy marzenie diamentu w ciele!

potrzeba tylko! umiejętności posługiwania się swoim Sercem – czyli Odwagi i Prawdy! jest to Moc ponad wszystko co znane w Kosmosie!

Wszystkie informacje umieszczone na stronie proszę bierzcie za wskazówkę – to moje osobiste odczucia wibracji, a doświadczenie podpowiada że mamy albo zbliżone odczucia albo skrajnie różne – dopełniające się i tak jest dobrze:)

to nie ma znaczenia jak ktoś inny czuje tylko jak JA czuję!

biorąc do ręki owoc Ziemi słuchajmy co ma do powiedzenia albo po prostu bądźmy z nim w miłej przyjemności – to najważniejsze bo dotyka „granic” naszego serca i pobudza nas do wzmacniania największych tajemnic hartu Ducha, prowadząc do wolności.

kilka opisów kryształów… ogólnych…
w każdej chwili ktoś inny może odczuwać zupełnie inne rzeczy:)

Kryształ górski wibruje całym zakresem emanacji energetycznej – na wszystkich poziomach połączenia człowieka z Ziemią i jego Wyższym Ja. Działa na wszystkie struktury materialne w zależności od potrzeby i kierunku działania. Jest nadzwyczaj uniwersalnym i skutecznym łącznikiem z wibracjami Natury, integracji z Nią i dostrajaniu się do Wewnętrznego Krystalicznego Serca Ziemi. Współistniejąc z tym kryształem i medytując z jego promienną, radosna naturą łączymy się ze wszystkimi aspektami wewnątrz nas. Doznajemy krystalicznej czystości umysłu, co daje nowe spojrzenie na otoczenie i pozwala naturalnie i łatwo pożegnać się z dotychczasowymi trudnościami czy blokadami energetycznymi. Dostraja nas do wibracji szczęścia i spełnienia poza światem iluzji. Daje wgląd w stosowane na nas zasłony iluzji i ogólnospołecznych schematów myślowych i prowadzi do klarownego i jasnego spojrzenia na życie bez osądzania i oczekiwań.

górski

Kryształ górski podnosi ogólną witalność organizmu i tworzy przestrzeń, w której działania nasze mają moc sprawczą i są skierowane dla dobra naszego i wszystkich istot żywych. Stąpamy po ścieżce przeznaczenia z pewnością i krystalicznie czystym umysłem. Wszelki próby przebijania się pomysłów i emanacji ego są połączone z głębokim wglądem i błogim bez-myśleniem. Codzienna medytacja z tym kryształem nadaje stabilności naszej drodze – ku połączeniu się ze wszystkimi Istotami wibracjami czakry serca – czystej, bezwarunkowej Miłości.

 

Wibracje różowego kwarcu działają na nas na bardzo delikatnych, czułych poziomach, czasem nawet trudnych do uchwycenia w naszym zabieganym, twardym sposobie życia. Żeby poczuć jego dobroczynne działanie na nasze ciała energetyczne, trzeba się na chwilę zatrzymać i wyciszyć. Wibracje te są zatrzymane w pamięci komórkowej – są to wibracje z naszego najwcześniejszego zapisu chwil szczęścia, kiedy nasza czakra serca była jeszcze czynnie działająca i otwarta na cały otaczający świat… z chwil, kiedy przytuleni do ciepłego, bezpiecznego ciała matki, oddychaliśmy pełnym oddechem i wraz z nim do naszego ciała wchodziły promienie delikatnej i sycącej prany. Stan błogostanu i bezwarunkowej miłości.

kwarc-rozowy

Kryształ ten wibrując w naszej aurze zapoznaje nas z tajnikami miłości wobec siebie, partnera, rodziny, współpracowników, świata… pozwala na nowo zaufać sobie i partnerowi, uzdrawia pamięć chwil, kiedy zostaliśmy zranieni, uczy odwagi! Otwiera na swobodne i bezpieczne otrzymywanie i dawanie miłości…  otwiera na miłość z pełnym zaufaniem…

Jest kamieniem ochronnym dla osób szczególnie wrażliwych i dzieci.

W pierwszej kolejności ulecza naszą czakrę serca i daje przestrzeń do pokochania siebie i swojego życia – w całej jego pełni, na wszystkich poziomach, aż do uczucia błogostanu, do którego możemy z pełnym spokojem i miłością zaprosić inną osobę. Do wspólnej celebracji piękna życia.

 

Emanacja KRYSZTAŁU DYMNEGO ma bardzo specyficzną charakterystykę – sięga do wibracji o bardzo ‘niskiej” energetyce i porusza tym samym w otoczeniu podobne energie, stawia na nogi i uziemia, ugruntowuje też działania w materii w tym finansowe.

Jego barwa – od szarej, beżowej do gęstej czerni – powstaje w wyniku działania naturalnego promieniowania radioaktywnego i zwykle w warunkach bardzo dużych zmian ciśnienia atmosferycznego. Są to bardzo „trudne” i zwykle zmienne warunki, stąd też jego wnętrze jest często usiane licznymi pęknięciami i zmianami w barwie, stąd też jego wyjątkowe możliwości do pracy w najtrudniejszych warunkach energetycznych.


dymny

Daje nam uwagę patrzenia na codzienne sprawy z bezwzględną szczerością, głęboki wgląd i wielką odwagę do życia. Jest nieocenionym towarzyszem, a przede wszystkim konfrontuje z tymi częściami, które często mamy ochotę odrzucać. Daje ogląd rzeczy, z których możemy zrezygnować, bo nie są naszą częścią i informację o sile naszych decyzji.

Morion pozwala z podniesioną głową, delikatnością dla siebie i ogromną ciekawością patrzeć na różne strony spraw. Pokazuje rzeczywistość w jej czystej postaci, odziera prawdę z wszelkiej ułudy, iluzji, oczekiwań i stawia nas twarzą w twarz jako podróżników swojej ścieżki – twardo na ziemi. Morion wzmacnia w nas poczucie pełni człowieczeństwa – daje możliwość działania zgodnie z poczuciem wewnętrznym – z odwagą i wielką siłą! z pełnią odpowiedzialności za swoje czyny, myśli i słowa.

Ametyst – Kryształ ten o barwach w całej gamie fioletów ma bardzo intensywne oddziaływanie na sferę duchową człowieka, łączy go z jego Wyższym Ja,  a przede wszystkim z ośrodkiem Serca.  Kamień wzmacnia i rozwija naturalne wibracje w strukturze energetyczno-krystalicznej człowieka, nadaje umysłowi upragniony „mistrzowski” spokój i jasność, przez co uwalnia od codziennego gromadzenia stresu, napięć i przywiązań umysłu. Daje poczucie wejścia w inną przestrzeń wibracyjną, gdzie odczuwa się wyraźną ulgę od zamętu myśli i dostaje się czystą przestrzeń do kreacji rzeczywistości.


IMAG0010

Jest wibracją wielkiej odwagi duchowej w dążeniu ku maksymalnemu wykorzystaniu swoich możliwości i kreatywności, daje głębokie wglądy wewnętrzne w swoje powołanie i kierunek rozwoju spraw, którymi się zajmujemy na Ziemi. Daje dokładny azymut podążania ścieżką życia i sprowadza z zawiłości pobocznych ścieżek, otwierając Intuicję.

Ametyst gruntownie oczyszcza nasze intencje i sposób działania z wszelkich emanacji ego oraz starych sposobów myślenia i działania, daje nowe spojrzenie na świat – jako zadanie oraz poczucie wewnętrznego spokoju i bezwarunkowego prawa do szczęścia.

Cytryn – Radość i Moc Tworzenia!!!  Bardzo czytelne w przestrzeni dla wielu ludzi  są w ostatnim roku energie radości i mocy tworzenia – kreatywności. Emanują się one przez materię w kolorach słonecznych i ognistych – głownie złota, żółci,  pomarańczy i dążą nieprzerwanie do wibracji jasnych zieleni i błękitów. W nas jest więcej potrzeby bycia w stanach radości i przyjemności jako naturalnych i w tym właśnie stanie – kreowania w zupełnej swobodzie. Przypomina to bardzo stany w jakich są czy bywają nasze dzieci  – po prostu zabawy – a to Mistrzowie w tej dziedzinie:)

IMAG0025

Wiemy i obserwujemy od dawna,  że wszelkie działania podjęte w stanie zrelaksowanego umysłu i ciała dają niebotycznie lepsze wyniki niż w stanach koncentracji i skupienia, kiedy część energii jest nieruchoma. Podejmujemy wiele działań żeby spięte i przemęczone ciało doprowadzić do naturalnego relaksu i nazywamy to odpoczynkiem… Żeby nasza głowa była spokojna i humor nam dopisywał – odrywamy się myślami od pędu rzeczywistości.

Często wspomagamy się byciem w Przyrodzie odświeżającej ciało i myśli  – pobyt w Niej to sprawdzone lekarstwo na męczące życie w cywilizacji. Możemy też Przyrodę zaprosić do swojego życia i domu w postaci roślin i zwierząt, wody, owoców Ziemi – minerałów i kryształów.

Taką energię radosną i błyskotliwą posiada kryształ rzadko spotykany w Naturze  – CYTRYN

Naturalnie cytryn jest lekko zabarwiony na kolor żółty, lekko wpada w odcienie kryształów dymnych – szarych lub jasno brązowych. Jest niesamowicie delikatny w odczuwaniu. Obecnie dość trudny do zdobycia. Jest jednak na rynku kryształów „cytryn” pozyskiwany poprzez beztlenowe ogrzewanie ametystu i doskonale chemicznie odpowiadający budowie cytrynu naturalnego. Ma nieco mocniejszy kolor, bardziej pomarańczowo-złoty i mocniejszą, bardziej wyczuwalną, bezpośrednią wibrację. Jest to wibracja pracująca głównie na poziomie harmonizacji naszej energii z otoczeniem materii Ziemi i środowiskiem w jakim żyjemy. Poprawia nasze połączenie ze światem – relacje w pracy, miejscu zamieszkania, w przeróżnych  związkach i z Naszym Wnętrzem! – poprzez wprowadzanie energii radości, rozluźnienia i beztroski… ten ostatni wyraz może nawet niektórych z nas lekko przestraszyć:)

Jest też bardzo duchowa strona działania na nas energii cytrynu – radości – wzmacnia nasze połączenie z Intuicją, czy Wewnętrzną Mądrością, Wiedzą naszej Duszy, wiedzą naszej Jednej Duszy. Pozwala podejmować decyzje z ogromną pewnością, słusznością i spokojem, mimo że nie zawsze widać od początku zakończenie działania. Daje nam poczucie naszej Mądrości! Wzmacnia zaufanie do siebie i swojego zdania – swoich myśli i postanowień. Wiemy że jesteśmy Mocni i możemy kreować naszą rzeczywistość tak jak dla nas będzie najlepiej – z poszanowaniem woli i życia innych Istot. Cytryn to bardzo dobry, wesoły i pewny Przyjaciel:)

Jest to też czas wchłaniania przez nasze ciała subtelne większej ilości pierwiastków szlachetnych, głównie właśnie złota oraz platynowców. Prowadzi to do przekształceń naszego fizycznego ciała od poziomu kodowanego DNA i wzmożonej aktywności pobierania i wysyłania wysokich, subtelnych wibracji – wibracji serca. Jest mnóstwo sposobów wchłania tych substancji z prany i dzieje się to obecnie samoczynnie u większości osób  w stanach odmiennych umysłu i relaksacji – w czasie podejmowania przeróżnych praktyk energetycznych – medytacji, świadomego oddychania, ćwiczeń energetycznych, medytacji i oddychania z kryształami, a przede wszystkim w czasie cieszenia się Naturą i emanacją Słońca – jego nowej natury i informacji!!!.

Radość bycia jest tu najistotniejszą wibracją i najbardziej wyczuwalną, poruszającą serce i umysł do życia. Jakkolwiek je pojmujemy:)

W tym stanie przebywanie na Ziemi jest przyjemnością… nie przetrwaniem:)