Zbiórka kryształowa

🙂

witajcie – tu tekst zbiórki z linka:               https://pomagam.pl/Krysztal

proszę rozsyłajcie i udostępniajcie – niech się niesie wieść o nowym albumie! 🙂

wpłaty na konto zbiórki w linku 🙂

lub na poniższe konto bezpośrednio – niektórzy tak wolą 🙂

Katarzyna Barczyńska
Sucha Mała 1, 55-106 Zawonia

07 2490 0005 0000 4004 4997 6416

Alior bank

dziękuję bardzo gorąco!!! :):):)

———————————————————————————-

Witajcie!

Nazywam się Katarzyna Bratumiła Barczyńska i zajmuję się wprowadzaniem relaksu do naszego życia i naszych organizmów oraz regeneracji komórek za pomocą różnych sposobów relaksacyjnych.

Po zgłębieniu tematu właściwego używania oddechu w naszym zdrowiu i emocjach, przyszedł czas na doświadczanie relaksu w naturze – z minerałami – owocami ziemi. Prowadzę od kilku lat badania nad oddziaływaniem na nas kolorów i struktury ciał o budowie krystalicznej, regularnej i uporządkowanej geometrycznie. Badania te w dużej części zawarte zostały w pierwszej mojej książce „Mandale kryształowe”, która została utworzona i wydrukowana częściowo również dzięki wsparciu znajomych i przyjaciół. Jeszcze raz wszystkim z całego serca dziękuję!
To wielki nasz sukces i niezwykle doniosłe wydarzenie w moim życiu – od podjęcia decyzji do druku i książki w domu – 3 miesiące!!! Dziękuję za doping do działania i za słowa uznania dla mojego pisania, aby nasze spojrzenie na świat było przyjemne, lekkie i pełne piękna.

Książka „Kryształy w życiu człowieka” jest drugim tomem z serii albumów „Kryształowe światy”, które opowiadają historie o kryształach w sposób prosty i dostępny dla każdego. Jest to spojrzenie na magię natury na sposób zbliżony do wielu filozofii wschodnich – magia jest w zawarta w tych najprostszych chwilach, niekoniecznie w poważnych rytuałach i ceremoniach. Podchodzę do przebywania z minerałami jak do innych Istot Żywych – jestem z nimi na co dzień. Ciesze się ich pięknem, kolorem, kształtem, klarownością,  układaniem z nich wzorów w przestrzeni – tak jak kotem, czy kwiatem…  a one…  myślę, że cieszą się mną, jako częścią swojego życia 🙂

„Zupełnym przypadkiem” okazuje się, że jakieś „niemożliwe” intencje i potrzeby serca zostają zrealizowane i dzieją się materialnie. Nie sądzę, że to dzięki magii kryształów, ale dzięki naszemu połączeniu z nimi i temu, co niesie takie połączenie – ważne informacje, witalność, optymizm, ciekawość, cieszenie się dniem – wszytko co sprzyja tworzeniu nowego, co jest świeże i kwitnące…

To my poruszamy naszym światem, a nami – energią naszego serca –  poruszają inne istoty dookoła nas – nasze istoty domowe: rodzina, zwierzęta, rośliny, ogród czy trawnik przydomowy, ulubione góry czy brzeg morza, las i polana, grzybobranie i wąchanie kwiatu róży…

Zapraszam w tą podróż do siebie w kilkunastu zebranych opowieściach – odpowiedziach na najprostsze pytania o świat minerałów, odkryciach pola kryształowego każdego człowieka i nie tylko człowieka… pokochaniu na nowo spokoju i ciepła czerni… spojrzeniu na wodę od strony jej delikatnej budowy… zgłębianie miłości do miasta i podróży… oddychania uspokajającego głowę i myśli..

Zbiórka obejmuje pracę grafika, redaktora i druku, co w poprzednim tomie sięgało około 20 tys. zł, w tomie drugim ciut mniejszy będzie koszt zdjęć, bo wszystkie wykonała moja córka Natalia i jej też dedykuję ten album – niech jej pasje zawsze prowadzą ją przez życie! Będzie za to nieco dłuższy, jeśli chodzi o ilość stron i ciekawych, bardzo różnorodnych tekstów, pokazujących świat z kilku perspektyw.

Są to albumy niezwykle ekskluzywne – przyjemne w dotyku i obrazie, głęboko kojące kolorami i pięknem zdjęć. Zachęcam do obejrzenia i przeczytania pierwszego tomu – już dostępnego w sklepie na mojej stronie i szkicu do drugiego tomu – samych tekstów, w wersji skryptu na warsztaty.
http://swiatkrysztalow.com.pl/ksiazka/

na stronie będzie wiadomość o postępach zbiórki i data pojawienia się albumu w sklepie:)

Książki te są dla mnie niezwykle ważnym zapisem odkryć, które pokazują nam świat natury jako bezpieczną i opiekuńczą przestrzeń, zawsze sprzyjającą naszemu zdrowiu i emocjom – wbrew temu co ostatnio podaje się nam do wiadomości. Wycofywane są najważniejsze zioła, podkreślane alergie na rośliny, zwierzęta czy pokarm… odgradza się nas od natury, a tylko kontakt z nią porusza naszą chęć życia i witalność…

Za każdą wpłatę bardzo, bardzo serdecznie dziękuję i zapraszam do zakupienia książki już jesienią 2018! 🙂 Niech życie Wasze przynosi wiele ciepła, przyjemności i lekkości oraz umiejętności korzystania z tego.