Warsztaty Świadomości Diamentowej w Krysztale

3-dniowe warsztaty Świadomości Diamentowej w Krysztale

Kochane Świadomości Ziemi! 🙂
Z powodu różnych zasłon, które przyjęliśmy, aby przetrwać warunki w dzieciństwie, możemy mieć zamglony obraz Teraz. Objawia się to brakiem zaufania do siebie, do świata, chwiejnością zdrowia ciała i emocji, niezdecydowaniem, bezsilnością, strachem wobec wyglądu rzeczywistości. To wszystko nabyte – nasza osobowość i charakter człowieka są naturalnie inne.
Ponieważ mój umysł się klaruje i pozwalam mu na to 🙂 mam kilka spostrzeżeń, które wprowadzam natychmiast w życie. Na mnie też wpływają nasze spotkania w sposób klarujący i namacalny! Możecie co 2-3 miesiące oglądać moją zmianę w osobowości, sposobie mówienia, myślenia, wyrażania materii w moim życiu – patrzcie, jest teraz na to czas, każdy tak może. Zobaczcie ostatni film NTV i poprzedni… sama jestem zdziwiona, ale się zgadzam! 🙂
To Wasz pomysł 🙂Od Was powstała inicjatywa Spotkań Diamentowej Świadomości, czyli klarowanie Siebie i po kolei rezygnowanie z zasłon, które zasłaniają nasze człowieczeństwo – bez względu na warunki na świecie jest to naszym obowiązkiem wobec duszy! W różnym stopniu, w swoim rytmie – ale jest zobowiązaniem na to życie. Pewnie niektórzy to czują…
Być Człowiekiem – być wolnym i szczęśliwym bezwarunkowo! Bycie naturalnym i jak najbardziej Człowiekiem w pierwotnej postaci swojego Ja – projektu serca.

Wiele sposobów na odzyskanie świadomości jest bardzo prostych i działa rewelacyjnie. Są w naturze oczywiście, czyli dostępne powszechnie

🙂

Jednym z nich jest kontakt z kamieniami. Badam naszą zdolność komunikowania się z kamieniem od 10 lat i widzę, że jest to proste i każdy, kto się zdecyduje – nabiera tej umiejętności po zapoznaniu się z podstawami. Również z roślinami i zwierzętami.
Umiejętność komunikacji z Naturą daje nam świadomość Ziemi – Człowieka na Ziemi, po co tu Jestem, w jakim ważnym celu.
Spotkania Diamentowe są cyklem, gdzie na każdym kolejnym odpadają z nas nasze ochrony i zasłony, i widzimy coraz więcej. Przez 3 pierwsze spotkania zapoznajemy się również z około 30 podstawowymi minerałami i ich wpływem na nas. Z taką bazą możemy potem swobodnie układać i odczytywać mandale i układy kryształowe, rozumieć budowę świata i naszego pola, które materializuje się na Ziemi. Znajomość kamieni wymaga obcowania z nimi przez jakiś czas i zapoznania się, wyczucia, tak jak z ludźmi, zgranie jest tu kluczowe – wtedy wszystko działa doskonale!

Dzięki temu:
Rozumiemy wibracje minerałów, każdy z nich wpływa na nas swoją barwą, kształtem i sposobem krystalizacji.
Rozumiemy jak możemy uzyskać wsparcie, jak je zastosować.
Rozumiemy co to jest pole kryształowe i jego informacja dla Wszystkich.
Rozumiemy co to jest Nasze pole kryształowe i Nasze zasoby do materializacji oraz Nasze całkowite bezpieczeństwo.
Rozumiemy, że jesteśmy tu po coś i mamy to zrealizować.
Rozumiemy, że naszym obowiązkiem jest zdrowie i szczęście wewnętrzne, bez względu na okoliczności.
Rozumiemy Naturę – Rośliny, Zwierzęta, Wodę, Zasoby Mineralne Ziemi, z których jest nasze ciało i nasz Wzór Stworzenia z układów gwiazd i planet.
Rozumiemy siebie i innych ludzi i widzimy większe pola przyszłości.
Rozumiemy co to jest intuicja i dlaczego tak dobrze działa w rozluźnieniu.
Rozumiemy wszystko to, na co się odważymy!
Rozumiemy, że skala istnieje tylko w materii, nasz umysł może zrealizować plan serca w skali materii dla nas ogromnej!
————–

Dla klarowności spotkań postanowiłam:

1. grupy są zamknięte dla nowych osób od 2 – 3 spotkania – można dołączać jeszcze teraz w każdym mieście. Trzeba będzie część ćwiczeń z minerałami w relaksie i obserwacji zrobić samemu w domu.
2. Do uzyskania certyfikatu potrzeba 6 spotkań w ciągu około „ponad roku”.
3. Z szacunku do innych osób w grupie i do siebie zobowiązujemy się do skończenia cyklu, można przyjechać do innego miasta na podobny stopień spotkania.
Jeśli grupa się zmniejsza za każdym razem, może być za mała do dalszego etapu zaawansowania – odbieramy wtedy innym osobom możliwość dalszej nauki i zakończenia cyklu.
4. Jestem świadoma, świadomy, że moje opuszczenie grupy stawia pod znakiem zapytania cykl innych osób, również ich wglądy, bo jesteśmy dla siebie nawzajem lustrami i informacjami.
5. Spotkania są organizowane co ok. 2 miesiące we Wrocławiu, Warszawie, w Kołobrzegu lub nad morzem w różnych miastach, w Poznaniu, na Jurze w Magicznym Dworze, może w Gdańsku – zbieram grupę na wrzesień.
6. Na każdym spotkaniu poznajemy bardziej zaawansowane elementy komunikacji z Kamieniami i Polem Kryształowym. Najlepiej nieobecność odrobić w innym mieście lub mieć już te umiejętności
7. Od 3-go spotkania uczymy się układać mandale, czytać pole kryształowe serca i wdrażać techniki oddechowe zmieniające delikatnie świadomość.
8. Będziemy wdrażać w nasze życia nowe sposoby radzenia sobie z ciałem i emocjami, umysłem, dla każdej grupy indywidualnie.
9. Obowiązkowe jest zapoznanie się z podstawami naszej komunikacji z Kosmosem – Konstelacjami naszego życia oraz znakami tworzenia i powstawania naszego życia na Ziemi poprzez rzutowanie/projektowanie układów gwiazd na materię. Na każdym spotkaniu jest ta wiedza delikatnie wdrażana przeze mnie, ustalimy wspólnie jak zaprosić Tadeusza Mrozińskiego do współpracy, w szacunku do jego pracy, czasu i wieku. Obyśmy jeszcze zdążyli wiele się od niego nauczyć i przetworzyć w wiedzę dostępną w książkach. Zapraszam do współpracy nad redakcją i grafiką jego projektów książek, oby jak najszybciej mogły ujrzeć nasze uśmiechy przy czytaniu.
10. W tej chwili przed spotkaniem trzeba wpłacić zaliczkę bezzwrotną – 250 – 300 zł, – to decyzja, która uruchamia już naszą energię do zmian, warsztat się zaczyna w momencie wpłaty – zaczynają dziać się rzeczy 🙂 i w pełnym szacunku zabezpiecza to resztę grupy przed utratą zajęć (koszty sali i mojego dojazdu)

🙂

———————

Nasze odzyskiwanie świadomości jest w grupie najłatwiejsze i szybkie, bo widzimy siebie jako lustra i jako zwycięstwa, jesteśmy sobie nawzajem wsparciem i drogowskazem. Przyjaźnimy się i uzupełniamy 🙂

Doceńmy tą genialną formę i nie dawajmy sobie zakryć świadomości swoimi starymi zasłonami lęku. Traktujmy odzyskanie samoświadomości jako priorytet. Zaczynajmy od siebie świadomość swojej rodziny, swojej społeczności. Sami będąc w domu łatwiej wpadamy w stare tory i widzimy szybko tego skutki.

Osoby, które wychodzą po 3 dniach, ze spotkania ze swoim Polem Kryształowym i bezcennymi informacjami bliskich osób, są zdumione jak wszystko lepiej widzą, rozumieją i jak przestają na oczach działać stare schematy lęków! Zmiany są fizyczne po zakończeniu poruszajacej nas medytacji z minerałem w stanie całkowitego rozluźnienia.

To namacalne zjawiska – obserwowania swojej świadomości niemal z boku i widzenia swojej poprzedniej rozpuszczającej się postaci… Wprowadzamy wtedy swoje nowe warstwy w życie i patrzymy jak najlepiej mają działać w Nowym Życiu.

🙂

Co 2 miesiące odnowienie życia. Odważne! Za chwilę – nowa osoba i Nowy Człowiek! I to szybko promienieje dookoła i zmienia innych, zmienia życie na Nasze.

Serdecznie ściskam i do miłego zobaczenia.
Odwagi i powodzenia we wszelkich zamierzeniach. Czasem może wystarczyć jedno spotkanie i w takim „przypadku” bardzo dziękuję za obecność i wkład w wolność wszystkich Istot na dotychczasowych spotkaniach

🙂

*
LATO:
1. Poznań – 31.07-02.08
https://www.facebook.com/events/716075362284595/

sierpień – PRZERWA

Wrzesień
1. 4-6 września Warszawa, Diament 3
2. 11-13 września Magiczny Dwór, Jura – Diament 2
3. 18-20 września Wrocław, Diament 3
4. 25-30 września – Suwalszczyzna – plenery
https://www.facebook.com/events/1141682282870887/


Październik:
1. 9 -11 Gdańsk, Diament 1
2. 16 – 18 Kołobrzeg, Diament 3
——————————

Przepiękna sesja z kryształami Ag Nieszka Charuba wielkie ukłony, niebiańskie chwile i materia utkana z tego spotkania! 🙂

Zapraszam do sklepiku – już są pierwsze 3 mini albumiki z serii 10 Praw Natury.

http://krysztaloweswiaty.pl/sklep/

***