Warsztaty Świadomości Diamentowej w Krysztale

3-dniowe warsztaty Świadomości Diamentowej w Krysztale

Kochane Świadomości Ziemi! 🙂
Z powodu różnych zasłon, które przyjęliśmy, aby przetrwać warunki w dzieciństwie, możemy mieć zamglony obraz Teraz. Objawia się to brakiem zaufania do siebie, do świata, chwiejnością zdrowia ciała i emocji, niezdecydowaniem, bezsilnością, strachem wobec wyglądu rzeczywistości. To wszystko nabyte – nasza osobowość i charakter człowieka są naturalnie inne.
Ponieważ mój umysł się klaruje i pozwalam mu na to 🙂 mam kilka spostrzeżeń, które wprowadzam natychmiast w życie. Na mnie też wpływają nasze spotkania w sposób klarujący i namacalny! Możecie co 2-3 miesiące oglądać moją zmianę w osobowości, sposobie mówienia, myślenia, wyrażania materii w moim życiu – patrzcie, jest teraz na to czas, każdy tak może. Zobaczcie ostatni film NTV i poprzedni… sama jestem zdziwiona, ale się zgadzam! 🙂
To Wasz pomysł 🙂Od Was powstała inicjatywa Spotkań Diamentowej Świadomości, czyli klarowanie Siebie i po kolei rezygnowanie z zasłon, które zasłaniają nasze człowieczeństwo – bez względu na warunki na świecie jest to naszym obowiązkiem wobec duszy! W różnym stopniu, w swoim rytmie – ale jest zobowiązaniem na to życie. Pewnie niektórzy to czują…
Być Człowiekiem – być wolnym i szczęśliwym bezwarunkowo! Bycie naturalnym i jak najbardziej Człowiekiem w pierwotnej postaci swojego Ja – projektu serca.

Wiele sposobów na odzyskanie świadomości jest bardzo prostych i działa rewelacyjnie. Są w naturze oczywiście, czyli dostępne powszechnie

🙂

Jednym z nich jest kontakt z kamieniami. Badam naszą zdolność komunikowania się z kamieniem od 10 lat i widzę, że jest to proste i każdy, kto się zdecyduje – nabiera tej umiejętności po zapoznaniu się z podstawami. Również z roślinami i zwierzętami.
Umiejętność komunikacji z Naturą daje nam świadomość Ziemi – Człowieka na Ziemi, po co tu Jestem, w jakim ważnym celu.
Spotkania Diamentowe są cyklem, gdzie na każdym kolejnym odpadają z nas nasze ochrony i zasłony, i widzimy coraz więcej. Przez 3 pierwsze spotkania zapoznajemy się również z około 30 podstawowymi minerałami i ich wpływem na nas. Z taką bazą możemy potem swobodnie układać i odczytywać mandale i układy kryształowe, rozumieć budowę świata i naszego pola, które materializuje się na Ziemi. Znajomość kamieni wymaga obcowania z nimi przez jakiś czas i zapoznania się, wyczucia, tak jak z ludźmi, zgranie jest tu kluczowe – wtedy wszystko działa doskonale!

Dzięki temu:
Rozumiemy wibracje minerałów, każdy z nich wpływa na nas swoją barwą, kształtem i sposobem krystalizacji.
Rozumiemy jak możemy uzyskać wsparcie, jak je zastosować.
Rozumiemy co to jest pole kryształowe i jego informacja dla Wszystkich.
Rozumiemy co to jest Nasze pole kryształowe i Nasze zasoby do materializacji oraz Nasze całkowite bezpieczeństwo.
Rozumiemy, że jesteśmy tu po coś i mamy to zrealizować.
Rozumiemy, że naszym obowiązkiem jest zdrowie i szczęście wewnętrzne, bez względu na okoliczności.
Rozumiemy Naturę – Rośliny, Zwierzęta, Wodę, Zasoby Mineralne Ziemi, z których jest nasze ciało i nasz Wzór Stworzenia z układów gwiazd i planet.
Rozumiemy siebie i innych ludzi i widzimy większe pola przyszłości.
Rozumiemy co to jest intuicja i dlaczego tak dobrze działa w rozluźnieniu.
Rozumiemy wszystko to, na co się odważymy!
Rozumiemy, że skala istnieje tylko w materii, nasz umysł może zrealizować plan serca w skali materii dla nas ogromnej!
————–

———————

Nasze odzyskiwanie świadomości jest w grupie najłatwiejsze i szybkie, bo widzimy siebie jako lustra i jako zwycięstwa, jesteśmy sobie nawzajem wsparciem i drogowskazem. Przyjaźnimy się i uzupełniamy 🙂

Doceńmy tą genialną formę i nie dawajmy sobie zakryć świadomości swoimi starymi zasłonami lęku. Traktujmy odzyskanie samoświadomości jako priorytet. Zaczynajmy od siebie świadomość swojej rodziny, swojej społeczności. Sami będąc w domu łatwiej wpadamy w stare tory i widzimy szybko tego skutki.

Osoby, które wychodzą po 3 dniach, ze spotkania ze swoim Polem Kryształowym i bezcennymi informacjami bliskich osób, są zdumione jak wszystko lepiej widzą, rozumieją i jak przestają na oczach działać stare schematy lęków! Zmiany są fizyczne po zakończeniu poruszajacej nas medytacji z minerałem w stanie całkowitego rozluźnienia.

To namacalne zjawiska – obserwowania swojej świadomości niemal z boku i widzenia swojej poprzedniej rozpuszczającej się postaci… Wprowadzamy wtedy swoje nowe warstwy w życie i patrzymy jak najlepiej mają działać w Nowym Życiu.

🙂

Co 2 miesiące odnowienie życia. Odważne! Za chwilę – nowa osoba i Nowy Człowiek! I to szybko promienieje dookoła i zmienia innych, zmienia życie na Nasze.

Serdecznie ściskam i do miłego zobaczenia.
Odwagi i powodzenia we wszelkich zamierzeniach. Czasem może wystarczyć jedno spotkanie i w takim „przypadku” bardzo dziękuję za obecność i wkład w wolność wszystkich Istot na dotychczasowych spotkaniach

🙂
Przepiękna sesja z kryształami Ag Nieszka Charuba wielkie ukłony, niebiańskie chwile i materia utkana z tego spotkania! 🙂

Zapraszam do sklepiku – już są pierwsze 3 mini albumiki z serii 10 Praw Natury.

http://krysztaloweswiaty.pl/sklep/

***