Kryształy w życiu człowieka

🙂

Jest już w pełnej dynamice,

grafice, korekcie i … już w sklepie!!!

*

2 tom albumu Kryształowe Światy!

*

***

tutaj okładka

– rubinowa –  głębokiej łączności z walorami Ziemi 🙂

***

*

***

*

Tylna część okładki jest dla mnie niezwykle ważna 

– porusza kluczowy dla mnie temat na ten czas

*

 CZERNI i CIEMNOŚCI !

*

***

wpisuję ten opis i zdjęcie okładki do poczytania:

*

Urodziłam się w kotlinie Kłodzkiej, otoczona górami pełnymi kamieni i słońca. Po ponad dwudziestu latach życia w mieście, pełnego oświetlenia nawet w nocy, osiadłam w małej dolince Kocich Gór, w małej wsi z jedną lampą i ciemnością w nocy. Uczę się tej ciemności na nowo i odkrywam jej jakości.

Jestem Ambasadorem Czerni. Już czas ją odczarować – oddać jej miejsce przy bieli, równorzędne i tak samo dobre –  jako kolorowi, ale też jako wibracji tworzącej materię. Czarny charakter, czarna owca, czarna magia, czarny kot, czarne podniebienie, czerń żałoby jako kolor smutku, żalu i rozpaczy – ale czy na pewno? Czarna magia to nie tylko określenie działania przeciw komuś w ukryciu, ale też po prostu działanie, którego nie widać gołym okiem. Marzenia, afirmacje, gorąca i żarliwa modlitwa, wizualizacje są działaniami niewidocznymi, ale mają swój zasięg. Mogą skutecznie dziać się w materii dzięki nadaniu im wielkiego ładunku emocjonalnego i stanowczej decyzji. Cała przyroda i jej prawa są taką wiedzą ukrytą – nieuchwytną i tajemniczą. Czerń i ciemność to Macierz – miejsce, gdzie rodzi się życie, światło!

Czarny kolor ma różne znaczenia w różnych częściach świata: w Chinach oznacza szczęście, a dla Indian jest kolorem życia, w Egipcie kojarzony jest z życiem i odrodzeniem!, dla Japończyków czerń oznacza dorosłość, szlachetność i doświadczenie życiowe. Osoby ubierające się na czarno postrzegane są jako silne, władcze, pewne siebie, tajemnicze, mądre. Czarny w modzie uznawany jest za kolor szyku i klasycznej elegancji. Czerń jest w wielu tradycjach ubiorem kapłanów i wysokich rangą przywódców. Przestrzenie ciemne służą też rozwojowi i kreacji — nowe życie poczyna się i dojrzewa w ciemnym łonie matki, często zamykamy oczy żeby pomyśleć spokojnie, na granicy snu mamy genialne pomysły, w nocy część z nas najlepiej, twórczo myśli i pracuje! Ta cisza, spokój i brak rozproszenia światłem, przestrzeń wolna od myśli większości ludzi – już śpiących, dają do tego idealne warunki. Niech każdy weźmie na powrót czerń w swoje ręce i z niej korzysta, tak jak z bieli!

Czy noc jest zła? Jest inną częścią doby przeznaczoną na regenerację ciała, odpoczynek umysłu. W dzień mamy świadomość i kontrolę nad działaniem, w nocy jesteśmy w stanach, o których niewiele wiemy. Może to nas przeraża w ciemności i czerni? Brak świadomej kontroli? Brak zaufania do siebie? Czas to przemyśleć i zrewidować swoje postrzeganie czerni – używajmy jej z przyjemnością i spokojem.

***

*

***

*

*
Zbieram więc przedpłaty na 2 tom albumu kryształowego „Kryształy dla człowieka”

cena promocyjna do 15 kwietnia – zobacz sklep 

piękny i z wieloma poruszającymi tekstami – zarówno umysł jak i serce 🙂

wysyłka tuż po 10-tym kwietnia 🙂 !!! – proszę dołączać adresy! 🙂
*
można też zrobić nieco większą przedpłatę na konto kryształowe ze wsparciem dowolnej wysokości  – przedpłata na 2 tom – od 60 zł  –  bez górnych ograniczeń – za sztukę

przedpłata za komplet –  1 i 2 tom – od 100 zł za komplet 🙂
też nie mam górnych ograniczeń dla waszej fantazji 🙂

*
konto kryształowe:
Katarzyna Barczyńska
Sucha Mała 1, 55-106 Zawonia

87 1020 5297 0000 1002 0209 4670

*

jeszcze spis treści w postaci szkicowej:

*

***