Koniec wzorca Teściowej

🙂

Kochani!

Poprzez działanie wspólne Ciał Niebieskich i naszej Ziemi zmienia się gwałtownie nasza Świadomość. Towarzyszą temu również sytuacje polityczne i społeczne, które możemy obserwować z różnymi emocjami i pomysłami. Dobrze wiedzieć, że jesteśmy pod Dobrą Opieką Wielkich Sił Kosmosu.

W te siły tylko wkomponowują się ci, co wiedzą jak działają Niebiosa na naszą część przestrzeni. Można te siły wykorzystać na wdrożenie działań na Ziemi, które będą wsparte tymi siłami Niebios. Stąd ruchy społeczne, religijne i polityczne, ruchy Sił Przyrody – nawet jeśli ich nikt nie „zaplanuje”, to i tak się wydarzą spontanicznie w rytm Projektu Kosmosu.

Może w końcu jest czas na naszą wewnętrzną, żarliwą zgodę na rozumienie ruchu Nieba? Są osoby, takie jak między innymi Tadeusz Mroziński, które sobie i nam ją przypominają. Można u mnie na stronie znaleźć kilka jego ważnych wątków i samemu je w sobie rozwijać. Tu nie chodzi o to, że Tadeusz zajmuje się literami słowiańskimi i kulturą. Chodzi o to, że Tadeusz zajmuje się ruchami ciał Niebieskich, które te znaki i litery tworzą na Ziemi poprzez swoje promieniowanie i ruch. A z tego oddziaływania powstaje wszystko – Zdarzenia i Materia. I My. I nasza Świadomość dokładnie w tej postaci, co mamy.

Ruchy Niebios mają również wpływ na nasze trzeźwienie od jakiegoś czasu, a takie zdarzenia jak nasze 2-miesięczne „siedzenie w domu” jest zaplanowane z góry – poprzez ruch, który kieruje Świadomością, pomysłami i wizjami Ludzi tu na Ziemi. Więc siedzimy w domu z powodu większego Planu i to powinno nas bardzo uspokoić. Plan jest dalekosiężny i jesteśmy prowadzeni przez Świadomość Przestrzeni – jej materializację na naszej planecie w postaci wydarzeń i zmian materialnych, również wśród Istot Żywych.

Do rzeczy! O co chodzi z tymi Teściowymi? Plan Niebios obejmuje w naszym czasie zmianę w naszej świadomości na różnych poziomach – przypominania, rozumienia, innego odbierania informacji, zmian w używaniu zmysłów. Jest to już wdrażane od dawna, już kilka pokoleń zmienia w swoim DNA kody, pomału, w rytmie właściwym, żeby mogły się przejawić w naszym życiu i żeby następne pokolenia mogły już ich używać. Oczywiście chcemy umysłem wszystko już teraz, ale Rytm ma swój plan.

W naszych Prababciach już zaczęły się zmiany Teraz. W komórkach ciała, w komórkach jajowych które nosiły w sobie, w komórkach wnuczek, które babcie nosiły w sobie jako ciężarne z córkami – były już te zmiany. Wielki ukłon dla wszystkich tych pokoleń przed nami, które zaczęły w swoim wnętrzu te zmiany, które my dziś możemy zauważyć i tkać energetycznie, a nasze dzieci i wnuki je zmaterializują. Cześć materii zmienia się już teraz.

Świadomość człowieka bardzo otrząsnęła się z różnych warstw i błon „uśnięcia”. Budzą się warstwy po kolei i objawiają w naszym życiu. Przychodzą z innych przestrzeni: ze snu, od naszych Przodków, przestrzeni wodnych, w czasie modlitwy czy medytacji. W każdej formie do nas dotrą, czasem poprzez słowa innych, przeczytaną książkę, obejrzany film, przypadkową reklamę – zewsząd dotrą, bo taki jest Rytm Kosmosu 🙂

Jedną z takich widocznych warstw jest poczucie w nas, płeć nie ma znaczenia :), że kobiety mają znowu razem działać. Czujemy to tak wyraźnie i mocno, że pokazują się jak na dłoni dawne wzorce walk i rywalizacji między kobietami. Walka, gromadzenie i rywalizacja nie są domeną mężczyzn, czy siły męskiej – są sztuczne, wyhodowane na potrzeby naszej cywilizacji. I kobiety, i mężczyźni byliśmy do tego zaproszeni wraz z decyzją zejścia teraz naszej Duszy tu na Ziemię.

Jest zmiana w odczuwaniu kobiet nawzajem.

Zmiana pokazuje się w różny sposób. Jest to też zmiana w sposobie współdziałania kobiet z różnych pokoleń. Wzorzec Teściowej, Macochy – „złej królowej” się rozpuszcza. Wszystkie starsze kobiety są naszymi Matkami. My kobiety jesteśmy Matkami dla Każdej dziewczynki. Odbudowuje się wzór pradawny budowania przez kobiety Dobra, dobrego życia, przekazywania życia, Tkania Życia. Kobiety tkają jak dawniej nici życia coraz chętniej razem i zaczyna się nam kształtować przepiękny Gobelin Dobrego Życia na Ziemi. Jeszcze nie widać kształtów, ale każda kobieta wie, ze tkanie polega na wspólnym pleceniu nici z przyjemnością, uśmiechem, dla kolejnych pokoleń, a wzór może się pokazać jasno później. Tymczasem plecenie jest najważniejsze. Wspólne, delikatne łapanie nici i przeplatanie ich pomiędzy materią i czasem na wzór podany poprzez działania na nas Ciał Niebieskich. My kobiety nie musimy znać się na astronomii żeby tkać. To naturalne dla nas, że pleciemy Życie, nie trzeba się tego uczyć. Wystarczy usiąść razem z innymi kobietami i robi się to samo w rytm melodii serca. Puls życia nas poprowadzi zawsze, to jedno co nie podlega Zmianie 🙂

Podziękujmy naszym Matkom i tym „drugim” Matkom, dawnym teściowym, za przekazanie tej chwili. Za przekazanie poprzez materię ciała, pomału, po kropelce, naszej rzeki mądrości i możliwości zaistnienia tego etapu. Jesteśmy w momencie zrozumienia i przypomnienia. To bardzo wzruszająca i poruszająca chwila, choć trwa już kilka pokoleń, a jest tkana w naszych głębiach komórkowych od pra- czasów 🙂 Wszystkie te kobiety „za nami” machają do nas i cieszą się, że nam się udało i że doniosły nas do tej chwili własnym tkaniem życia, dokładnie w podany Rytm. Czasem trudne było to tkanie, wbrew…

Miejmy na uwadze, że wszelkie czasoprzestrzenie są Teraz i że radość od wszystkich kobiet jest słyszalna zza błon i przegród tuneli. Jesteśmy zawsze razem jako przekaz siły życia. Siła życia przepływa przez nas i buduje, zaplata naszą Ziemię, Nową Ziemię 🙂 Cały czas w zmianie, czyli ciągle Nową 🙂

Nie mamy żadnego starego, dobrego wzorca kobiety i mężczyzny… Mają powstawać przez pokolenia w nas, tkane eterycznymi rękami kobiet i chronione ciepłem i człowieczeństwem mężczyzn, chroniących życie. Każda chwila, kiedy jesteśmy w cieple i tworzeniu radości Razem, buduje cząstkę nowych wzorców. Cieszmy się tym budowaniem, tkaniem, wzajemnym chronieniem i byciem.

Jesteśmy wcieleni w czas, który się nam może nie podobać, ale taki właśnie jest dla nas ważny. I w tym czasie mamy zrobić wszystko najlepiej jak możemy, dla Dobrego Życia swojego i następnych pokoleń. Pielęgnujmy każdą chwilę, niech każda będzie dobra, wtedy dołączamy je do całego Gobelinu, mimo że możemy nie widzieć końca, czy całości obrazu.