Aktualne klarowności

Witam was nowościami!

włączę tutaj podstrony ze wpisów strony głównej, bo giną tam w przewijaniu, a są wszystkie bardzo aktualne 🙂

Będzie łatwiej się poruszać po świecie kryształowym.

Fot. Agnieszka Charuba, Lili Projekt

Książki – rzecz w tym roku dynamiczna w materii i działaniu energetycznym! pole mówi do nas WIELKIMI LITERAMI.

z okładki wspólnej do wszystkich tryptyków:

Słowa dobrane są w tekstach w bardzo specjalny sposób.To słowa pochodzące z naszych pól kryształowych, mówiące o zasadach działania życia na Ziemi, zasadach na jakich oparte jest tworzenie czasu i przestrzeni, tkania życia w energii, projektach Macierzy i materii planety. A w szczególności sposób, w jaki powstaje materia – co najbardziej nas interesuje.

Mam nadzieję,że bardzo wiernie przekazuję te treści, niewiele wprowadzając swojego filtra. Staram się być w tym jak najbardziej przezroczysta i niewidoczna. Widoczne są tylko prawa życia i wzajemnego połączenia Istot Żywych. Każde z tych zdań miesiącami potwierdzały się w polach wielu osób, setek ludzi o większym już poziomie zrozumienia siebie, życia i spokoju serca.

Niezwykłym darem od świata jest połączenie słów pola kryształowego ze zdjęciami i grafiką książeczek. Tak idealnie dobrany materiał wspólnego tworzenia wielu kobiet daje nieprawdopodobnie fascynujące dzieło Piękna, Mądrości pola i słodkiego Dobra życia.

Zachwycając się obrazami i formą dzieła otwieramy swoje serca szeroko i ze wzruszeniem. Niech świat daje nam wszelkie zasoby to tworzenia rzeczy zachwycających i poruszania naszych serc. Cieszmy się nawzajem sobą i materią Ziemi.

Kryształowe opowieści z samej głębi Ziemi

Już w opracowaniu seria małych albumów z opowieściami z kryształowych krain.

Będą dostępne dla Was na początku maja – pojedynczo i w serii pięknie oprawione, w załączeniu z płytą z trzema medytacjami.


Książeczki będą sowicie okraszone zdjęciami, których zapowiedź mamy w okładkach i przepiękną grafiką w opracowaniu Lili Projekt – https://www.facebook.com/LiliProjekt-428998124600064/
https://liliprojekt.pl/
Zdjęć będzie wielki urodzaj, więc będzie to wielka uczta dla naszego zachwytu, chłonięcia piękna i uspokojenia umysłu, spokoju, zwolnienia tempa, odzyskania nieco swojego rytmu… 🙂

Pojedyncze sztuki będą w przedpłacie cenie 20 zł, a całość tryptyku plus płyta z mówionymi przeze mnie medytacjami 75 zł.
Uruchamiam przedpłaty, są zawsze bardzo pomocne w zebraniu kwoty na druk

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 1f642.png


🙂 Chętnie przyjmę wszelkie kwoty wspierające, bez ograniczeń 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 1f642.png

🙂
wpłaty na konto: https://pomagam.pl/krysztalowedrogi
adres poproszę na maila krysztaloweswiaty@gmail.com